Home › Benfica
 • Liigahooaeg on läbi, ees ootavad finaalid ja play-off-id!

  2014-05-12 15:02

  Paljudes riikides on viimase nädalavahetusega selgunud meistrid ja ka need meeskonnad, kes peavad hakkama valmistuma uueks hooajaks madalamal tasemel. Seni on veel pidamata üleminekumängud. Need saavad olema huvitavad ja ettearvamatu tulemusega. Aga…

  Eesti
 • Meistrite liiga ja Euroopa liiga poolfinaalid

  2014-04-22 12:08

  Sel nädalal on kirgi kütmas poolfinaalid kahes maailma suurimas jalgpalli klubisarjas. Teisipäeval on tules Atletico ja Chelsea, kolmapäeval Real ja Bayern, neljapäeval aga Juventus vs Benfica ja Valencia vs Sevilla.

  Minu suured kahtlused Copa del Rey eel, et ilma Ronaldota Real ei võida, osutusid asjatuks.

  Eesti
 • Liidrid ristavad piigid

  2014-02-07 13:00

  Vürstiriiki saabub pühapäeva õhtul külla Pariisi gigant PSG, peas mõtted teha suur samm järjekordse tiitli suunas. Tabeliseis Prantsusmaal on tõesti selline, et kahe esimese PSG ja Monaco vahel on viis punkti ning kui Zlatan ja Co peaks maksuparadiisist lahkuma kolme punktiga, võib küll öelda, et tiitel rändab suure tõenäosusega taas Pariisi.

  Eesti
 • Kõik ei ole veel kadunud!

  2013-05-16 14:57

  Õnnitlused Londoni Chelseale, värsketele UEFA Euroopa liiga võitjatele.  Huvitavalt on taevasinised hetkel kandmas suisa kahte Euroopa tugevaime sarja meistri nime. On nad ju just saanud karika ja nende kapis püsib veel teoreetiliselt ka eelmise hooaja UEFA Meistrite liiga karikas. Seega tõelised Euroopa jalgpalli kuningad. 

  Eesti
 • Hooaeg hakkab lõppema, esimene finaal on ukse ees

  2013-05-14 13:42

  Nagu tavaks on saanud, mängitakse UEFA Euroopa liiga finaal nädala aega varem kui Meistrite liiga finaal. Need kaks kohtumist on ühtlasi märguandeks, et suuremate Euroopa liigade hooaeg on lõppemas või juba lõppenud. Meil siin, põhjapoolsematel aladel, saab aga muru alles kasvuhoo sisse ja ka jalgpallurid alles hakkavad end väljakutel hästi tundma. Vaataks aga ette esimesele finaalile.

  Eesti