Home › Napoli
 • Euroliigad jätkuvad

  2014-08-26 15:44

  Esimene kohtumine Napolis lõppes kodumeeskonnale häbiväärselt, vähemalt staadionile kogunenud rahva arvates. Bilbao meeskond mängis Maradona kultusmeeskonna vastu distsiplineeritult ja teenis sellega ära ka avavärava kui vasturünnakul õnnestus  kodumeeskonna kaitseliin üle mängida.

  Eesti
 • UEFA Euroopa liigas uued paarid vastakuti

  2014-03-12 13:55

  Tere ilusat kevadist märtsikuud. Nädala alguses on võimalus jälgida Meistrite liiga play off-i paaride korduskohtumisi, kus aga igaühes on selge favoriit esimese kohtumise järel juba olemas.

  Seepärast valisingi hoopis UEFA Euroopa liiga mängud neljapäeval, sest seal on värskelt kokku loositud uued paarid ja tulemuse ettearvamine raskem. Siin nad on.

  Eesti
 • Taanist ja Itaaliast

  2014-03-07 12:05

  Nädalavahetus pakub jällegi kohtumisi kõigist liigadest. Lisandub veel ka Venemaa, kus alustatakse uuesti mängudega. Minu valikusse kuuluvad seekord Taani ja Itaalia liigast kaks valikut.

  Eesti
 • Itaalias ja Prantsusmaal jätkub võitlus

  2013-12-13 12:28

  Napoli ja Inter asuvad hetkel Serie A tabeli päris tipus, vastavalt kolmandal ja neljandal kohal.
   
  Kuna Napoli mängis kolmapäeval väga hea ja tähtsa kohtumise Londoni Arsenali vastu Meistrite liigas, mis isegi võideti 2-0, siis emotsionaalse poole pealt on kindlasti suur tagasilöök, vaatamata eelnevale see, et edasipääsust jäi neid lahutamata vaid üks värav.
   
  Nüüd tuleb Napolil kevadel võtta ette tee Euroopa liigas. Inter ei ole tänu kehvale eelmisele hooajale osaleja üheski Euroliigas ja seda parem ausalt neile endile. Koduses liigas mängitakse stabiilselt hästi. 
  Eesti