2014-08-26 15:44

Vaatame korduskohtumisi Euroopa liigades

27.08.2014, Athletic Bilbao vs. Napoli, kell 21.45, San Mamesi staadion

TonyBet koefitsiendid: Athletic Bilbao 2.10; viik 3.35; Napoli 3.30

Esimene kohtumine Napolis lõppes kodumeeskonnale häbiväärselt, vähemalt staadionile kogunenud rahva arvates. Bilbao meeskond mängis Maradona kultusmeeskonna vastu distsiplineeritult ja teenis sellega ära ka avavärava kui vasturünnakul õnnestus  kodumeeskonna kaitseliin üle mängida.

Napoli peab nüüd hakkama ründama sest 0-0 viik viiks edasi alagrupifaasi Athleticu. Napoli on hunniku võitude kõrvale ettevalmistushooajal saanud lühikese ajaga viigi ja kaotuse. Nende kahjuks räägib veel ka fakt, et liigahooaeg ei ole veel ikka alanud ja võrreldes nüüd kodumeeskonnaga on neil veel vähem mängupraktikat.

Bilbao sai eelmisel hooajal kodus mängides La Ligas vaid 2 kaotust. Napoli statistika võõrsil mängitud Serie A kohtumistest: võita suudeti  koguni 10, viigistati viiel korral ja kaotust tunnistati vaid neljal korral. Seega kaks meeskonda kes mängivad hästi nii kodus kui võõrsil ja väärivad teineteist täiesti. Hoian pöialt Bilbao baskidele ja loodan, et nemad siit paarist ka edasi pääsevad.

28.08.2014, Debreceni VSC vs. Berni Young Bois, kell 21.30, Debreceni staadion

TonyBet koefitsiendid: Debreceni 2.45; viik 3.40; Berni Young Boys 2.65

UEFA Euroopa liiga play off kus osaleb loodetavasti ka Igor Morozov. Esimeses kohtumises istus Morozov varumeeste seas ja pidi vaatama kuidas Debrecen üle mängiti tulemusega 3-1. Esimene poolaeg suudeti viigistada 1-1 kuid teise poolaja otsustavad hetked saabusid alates 67-st minutist kui löödi 2-1 ja muidugi rikkus kogu asja ungarlaste jaoks kolmas värav suisa kohtumise lõpus.

Seis 3-1 ei ole just kõige lootustäratavam kuid kodus piisaks siiski ka 2-0 võidust. Young Boys mängis neli päeva tagasi kodus karikasarja, tulemuseks 1-0 võit. Samasuguse resultaadiga lõppes ka Ungaris liigamäng Debreceni ja Haladase vahel. Loota ju võib ja peabki, seda just Debreceni poolelt aga 3-1 eduseisu maha mängimiseks heal tasemel oleva Kesk-Euroopa klubi poolt peab neil olema kas väga halb päev või täiesti vale taktika ja suhtumine eesootavasse. Edasi Berni Young Boys ja ka korduskohtumise võit neile.