HomeJalgpall › Suured vennad puhkavad, väiksed vennad rabavad

Suured vennad puhkavad, väiksed vennad rabavad

2014-07-15 13:08
Jalgpalli MM on selleks korraks läbi. Nüüd on aeg koondiste tegemised unustada ja keskenduda taas klubijalgpallile. Euroopa jalgpalliliidu UEFA kaks suuremat turniiri on jõudnud juba alata ja valisin sel korral välja mängu kummastki sarjast.
 
16.07.2014, Strömsgodset vs. Steaua Bukarest, kell 20.30, Marienlyst 
staadion, UEFA Meistrite liiga teise ringi avakohtumine.
 
 
 
Kodumeeskond on Norra liigas hetkel teisel kohal jäädel liidrist Moldest maha kuue punktiga. Oma viimased kohtumised liigas on võidetud minimaalse eduga. Kuna Norra liigas suvepausi ei ole siis on võõrustajatel hoog sees ja füüsiliselt peaksid nad kindlasti paremas konditsioonis olema kui Steaua.
 
Rumeenia uhkus on pidanud juuni keskpaigast saati viis kohtumist erinevate klubidega ja viimati peeti lahing maha koduses Superkarika finaalis kus penaltitega jäädi alla Giurgiule. Omavahel kaks meeskonda kohtunud ei ole ja teineteist teatakse vaid videoanalüüside ja kohal käinud abiliste analüüsi alusel.
 
Et liiga pole veel Rumeenias alanud siis võib eeldada, et Norras võtab kodumeeskond oma.
 
17.07.2014, Györi ETO vs IFK Göteborg, kell 21.00, Györi staadion, UEFA Euroopa liiga teise eelringi avakohtumine.
 
 
Sama situatsioon kui eelmisel paaril. Kodumeeskond ei ole oma liigat veel alustanud kuid külalised Rootsist uhavad juba kevadest saadik ja on suurepärases hoos,  peaks mainima. Liidrist jäädakse küll maha juba kümne silmaga kuid kolmas koht on vaid ühe võidu kaugusel.
 
Ungarlastel, nagu mainitud, liiga veel ei käi ja Györ on seni pidanud vormi koguma sõpruskohtumistes. Teadaolevalt viimase kohtumise rumeenlaste Cluji vastu nad kaotasid 0-1. Rootsi meeskond aga alustas Euroopa liiga mänge juba esimeses eelringis kus kodus viigistati 0-0 ja võõrsil võideti sellit meeskonda nagu Fola Esch.
 
Raske ette näha milliseks mäng kujuneb kuid eeldan siit mängust rootslaste võitu või viiki ja sellest paarist üldiselt Göteborgi edasipääsu.
Lugupidamisega,
Eesti
Teemad: