HomeJalgpall › Brasiilia või mitte Brasiilia

Brasiilia või mitte Brasiilia

2013-11-15 12:15

15.11. 2013, Island vs. Horvaatia, kell 21:45.
 
TonyBeti koefitsiendid: Island 4.20; viik 3.25; Horvaatia 1.97.
 
Külmal saarel läheb reede õhtul vägagi kuumaks, kui sinna saabub Horvaatia koondis selleks, et mängida esimene play-off mäng. Island on teinud suure üllatuse juba ainuüksi sellega, et ta on jõudnud nii kaugele ja mängib reaalselt pääsu nimel MM finaalturniirile. 
 
Horvaatia koondisele oli see kindlasti pettumus, et nad peavad võitlema koha eest finaalturniiril veel play off mängudes, kuid grupi võitja Belgia oli selles tsüklis lihtsalt niivõrd tugev. Horvaatia vahetas ka äsja välja oma peatreeneri nii et see  annab kindlasti koondisele värskeid ideid. Islandi koondise treener, vana rebane Lars Lagerback on viinud meeskonna play-offi vaatamata sellele, et keegi seda ei uskunud ning nüüd jalg gaasi pealt ära võtta oleks äärmine rumalus. 
 
Nii et reedel on õhus kõvasti adrenaliini. Island jätab endale järgmiseks mänguks veel kõik võimalused alles, kuigi kaotab kodus 1-2.
  
15.11. 2013, Kreeka vs. Rumeenia, kell 21:45.
 
TonyBeti koefitsiendid: Kreeka 1.98; viik 3.15; Rumeenia 4.35.
 
Kreeka pidi siirduma play-off mängudele tänu viletsamale väravate vahele oma alagruppis. Saavutatud 25 punkti oleks peaaegu igas teises alagruppis andnud kohese pileti Brasiilia päikese alla. 
 
Vastane Rumeenia, kes püüab oma kunagist hiilgust ja mõjuvõimu jalgpallimaailmas taastada, peab esimeses katsumuses astuma vastu mitte ainult Kreeka pallivõluritele, vaid arvestama ka hullumeelselt fanaatiliste kodumeeskonna toetajatega. Kreeka treener on öelnud, et just kodumäng saab olema võtmetähtsusega ning kindlasti üritavad Hellase pojad asjad juba esimeses mängus üra otsustada. 
 
Kerge see olema ei saa, sest Rumeeniagi haistab oma võimalust. Mäng tuleb suhteliselt kinnine ja ettevaatlik - tulemuseks minimaalne 1-0 võit Kreekale, mis jätab kõik otsad lahtiseks.
Eesti
Teemad: