HomeJalgpall › Esiotsa lahingud Inglismaal ja Hispaanias

Esiotsa lahingud Inglismaal ja Hispaanias

2014-01-31 14:50

02.02.2014, Athletic Bilbao vs. Real Madrid, kell 22:00, San Mames.

TonyBeti koefitsiendid: Athletic 4.90; viik 4.00; Real 1.67.

Real Madridi ootab ees väga raske reis Bilbaosse, kus kohalik Baskimaa uhkus Athletic soovib säilitada oma kaotusteta kodumängude seeriat liigas. Athleticul seisab ees kõva katsumus, sest Realil on käsil väga võimas seeria, kus viimases kaheksas kohtumises pole endale lastud lüüa mitte ühtegi väravat.

Kaotuskibedust tundis pealinna uhkus viimati seitseteist mängu tagasi, kui alistuti võõrsil Barcelonale. See seeria on tõstnud Reali punkti kaugusele tabeli tipust. Athleticul on kõik eeldused Reali statistikat koledamaks muuta, sest väravate löömisega on meeskond viimastes liiga mängudes väga hästi hakkama saanud - nimelt löönud kolmes viimases liigamängus tervelt viisteist väravat.

Mäng ei valmista pettumust. Nii Athleticu kaotuseta kodumängude seeria kui ka Reali kaotusteta seeria saab jätku, sest mäng lõppeb tulemusega 2-2.

03.02.2014, Manchester City vs. Chelsea, kell 22:00, Etihad Stadium.

TonyBeti koefitsiendid: Man City 1.88; viik 3.50; Chelsea 4.30.

Kohtuvad tabeli kolmas Chelsea ja tabeli liider, koduväljakul vaid võite tunnistanud Man City. Kodumeeskond läheb mängule vastu väga heade emotsioonidega, sest eelmises voorus purustati võõrsil Tottenham koguni 5-1.

Chelsea oli samal ajal teiselpool Londonit hädas West Hamiga, kellele ei suudetutki väravat lüüa ning kaotati üliolulisi punkte. Chelseal on võimalus Man City tabelis kinni püüda, sest meeskondade vahe on vaid kolm punkti.

Kerge see aga olema ei saa  sest hoolimata Man City väravamasina Aguero vigastusest on kodumeeskond heas hoos ja väravaid oskavad lüüa ka teised. Chelsea teeb mängust mängu, kuid Man Cityt kodus võita neil ei õnnestu ja vastu tuleb võtta kuiv 2-0 kaotus.

Eesti
Teemad: