2013-08-27 15:05

Tere.

UEFA Meistrite liiga 4 kvalifikatsiooniringi korduskohtumine.

28.08.2013, Celtic vs. Karagandy, kell 21.45.

Korduskohtumine Meistrite Liigas, mille avamäng lõppes paljudele üllatuslikult kohaliku Shakhteri võiduga 2-0. Mängu kulg esimeses kohtumises oli aga tegelikult Celticu kontrolli all ning 12. ja 77. minutil löödud väravad olid Karagandy poolt suurepäraselt lahendatud olukorrad. Kordusmängu eel pidasid mõlemad ka koduses liigad ühe kohtumise ning pidid seekord leppima viigilises tulemusega.

Korduskohtumise eel võivad kasahhid rahulikult keskenduda kaitsetööle ja vasturünnakutele, Celtic peab lootma oma kodupubliku marulisele toetusele ja ka sellele, et suudetakse lüüa vähemalt kaks vastuseta väravat. Mängu algus kulgebki šotlaste maruliste rünnakute tähe all aga ühest vääratusest piisab, et vaja läheks juba kolme vastuväravat. Üllatuslikult võib siit paarist edasi pääseda Shakter.

UEFA Euroopa liiga 4 kvalifikatsiooniringi korduskohtumine.

29.08.2013, Feyenoord vs. Kuban Krasnodar, kell 22.00.

UEFA Euroopa Liiga alagrupiturniirile pääsuks peavad paljud meeskonnad oma esimeses kohtumises saadud minimaalse kaotuse pöörama kodus võiduks. Krasnodaris saavutatud 1-0 võit on küll hea aga kindlasti mitte piisav tulemus, et end Hollandis rahulikuna tunda. Hollandlaste ründav taktika võib jällegi neile enestele kahju tuua. Suured jõud rünnakule ja vastastel ongi uks vasturünnakuteks avatud.

Jällegi said mõlemad võistkonnad nädalavahetusel oma jõudu proovida ka koduses liigas ja erinevalt eespool olevast paarist said nii Feyenoord kui Kuban kirja võidud. Seega on mõlematel all hea mäng ning ka see kohtumine peaks kujunema ründavaks ja avatud jalgpalliks kus võitja ja edasipääseja selgub alles viimasel 20 minutil. Tõenäoliselt Kuban.