HomeJalgpall › FC Levadia tuli TonyBeti toel Eesti meistriks jalgpallis!

FC Levadia tuli TonyBeti toel Eesti meistriks jalgpallis!

2013-11-08 16:37

Homme, 9. novembril lõppeb Eesti Meistriliiga järjekordne hooaeg, mille võidu on endale juba kindlustanud FC Levadia jalgpallimeeskond. See teeb meile erilist heameelt, sest FC Levadia suursponsorite hulka kuulub ka Eestis litsentseeritud TonyBeti spordiennustus!
 
Enne  homme peetavat viimase  ringi kohtumist FC Kuressaare vastu on Levadia kogunud 35 matšiga 88 punkti – 29 võitu, ühe viigi ning viis kaotust. Edu teisel kohal paikneva põhikonkurendi Nõmme Kalju ees on seitse punkti.
 
FC Levadia loodi 1998. aasta oktoobris FC Maardu Levadia nime all ning selleaastane tiitlivõit on klubi ajaloos kaheksas. FC Levadia on seitsmekordne Eesti karikavõistluste tšempion  ning võitnud viiel aastal ka Eesti superkarika.
 
Samuti on üks Eesti klubijalgpalli lipulaevadest näidanud häid mänge rahvusvahelisel areenil. 2006. aasta augustis pääses Levadia UEFA karikasarja esimesse ringi ning oli lähedal alagrupiturniirile kvalifitseerumisele. 2009. aastal jõuti aga hea mänguga UEFA Meistrite Liiga kolmandasse eelringi.
 
„Meil on hea meel kuuluda Levadia suursponsorite hulka ning anda oma panus Eesti klubijalgpalli edendamisele,“ sõnas endisest Eesti koondise mängijast TonyBeti tegevjuht Sergei Hohlov-Simson. „TonyBeti meeskond soovib Levadiale võidu puhul palju õnne ning usub,  et meie toetus aitab meeskonnal  järgmisel hooajal juba uusi eesmärke saavutada.“
 
Hästi tehtud, Levadia!
Eesti
Teemad: