HomeJalgpall › Finaalturniir on tuurid ülesse võtnud!

Finaalturniir on tuurid ülesse võtnud!

2014-06-18 11:35

Nagu kindlasti olete märganud, siis on jalgpall haaranud suurema osa maailmast enda rüppe ja kuidas tohiks minagi muust kirjutada kui maailma suurimast ja populaarseimast võistlusest!

18.06.2014, Hispaania vs Tšiili, kell 22.00, Maracana staadion.
 
 
Hispaania peab tegema korraliku vigade paranduse, et säilitada lootus edasipääsule ja oma renomee puhtaks pesta. Kaotus Hollandile oli selge märk sellest, et midagi peaks muutuma nende rünnaku ülesehituses.
 
Costa on küll hea ründaja aga pall peaks temani jõudma juba kastis. Kindlasti peaks alustama Tšiili vastu Pedro ja Fabregas. Tšiili omakorda istub kindlalt kolme punktiga ja kindla seljatagusega.
 
Neile sobiks ka viik Hispaania vastu. Holland võidab eeldatavasti Austraaliat ja siis peab Tšiili kindlasti mitte kaotama. Teine koht on nende jaoks täiesti reaalne ja just seesama mäng otsustab, kas nad saavad selle või mitte.
 
Viimati kohtuti omavahel eelmise aasta septembris ja siis lepiti viiki 2-2. Tšiili võidu korral sõidab valitsev maailmameister aga alagrupiturniiri lõppedes koju, silmad häbi täis!
 
19.06.2014, Uruguay vs Inglismaa, kell 22.00, Arena de Sao Paolo.
 
 
Kohtuvad kaks meeskonda, kes alustasid MM-i kaotustega. Kui Inglismaa kaotust Itaaliale võis pidada ootuspäraseks, siis Uruguay kaotust Kostariikale juba suureks üllatuseks. Olin minagi Uruguay mängus pettunud.
 
Põhiküsimuseks enne mängu on: kas Luiz Suarez tuleb platsile ning kui, siis millises füüsilises seisus ta on? Nagu nägime Ronaldo esitusest, siis vigastused pika hooaja järel on ka maailma parimatel jalgpalluritel vormi alla viinud ja mehed oma parimate esituste tasemest kaugel.
 
Inglaste suurimaks trumbiks pean nende peatreener Hodgsonit, kes on alati rahulik ja kaalutlev. Uruguay suurim probleem seineb nende keskkaitses Lugano näol, kes selgelt väsib ja langeb ansamblist välja.
 
Samuti ei ole enam piisavalt ohtlik Forlan ründes. Rooney ja Sturridge koos Sterlinguga aga moodustavad väga mobiilse ja kiire ründeliini. Mäng käib alagrupis teisele kohale ja kahjuks peab ka Uruguay õige pea asjad pakkima ning koju sõitma.
Eesti
Teemad: