HomeJalgpall › Hooaegade lõpueelne sagin

Hooaegade lõpueelne sagin

2014-05-09 12:29

Seekord vaatan Prantsusmaa liiga kuuenda ja seitsmenda meeskonna mõõduvõttu ja Itaalia värske meistri Juventuse ja tabelis teisel real oleva Roma kohtumist.

10.05.2014, Bordeaux vs Ol. Marseilles, kell 22.00, Stade Chaban Delmas.

TonyBeti koefitsiendid: Bordeaux 2.80; viik 3.30; Marseille 2.55.

Kodumeeskond vast enam midagi ei püüa. Mängida on veel kaks vooru ja viiendal kohal olevat Lyoni nad enam kätte ei saa.

Seega on ka läinud lootus eurokohale. Marseille aga omab veel häid võimalusi Lyoni püüdmiseks. Selleks oleks vaja võita Bordeaux ja Guingamp ning loota Lyoni eksimusele.

Statistikat ja viimaste mängude tulemusi kõrvutades tuleb tõdeda, et Marseille näeb välja näljasem ja eks see ole ka põhjus, miks eelistan nende edu. Kuigi loota, et tuleks võit, on ehk natuke liiga riskantne.

Et vähendada just riske, oleks mõistlik valida X2. Kel huvi rohkem, saab otsest võrdlusmomenti näha mõlema osapoole kohtumistest Ajaccio ja Lille meeskondade vastu.

Ka siin paistab paremate tulemustega silma Marseille. Minu eelistus kuuluks siis pigem sadamalinna meeskonnale.

11.05.2014, AS Roma vs Torino Juventus, kell 18.45, Stadio Olimpico.

TonyBeti koefitsiendid: Roma 2.40; viik 3.35; Juventus 2.95.
 
Palju õnne Juventusele järjekordse Itaalia meistritiitli puhul. Tänu Roma kaotusele Cataniale eelmises voorus kindlustati endale kolm ringi enne lõppu tiitel.

Ka Romal ei ole enam midagi püüda ega ka kedagi karta, võtmaks neilt teist kohta. 13 punktine vahe tabeli kolmandaga on piisav edu kaks vooru enne lõppu J. Kodumeeskonnal on aga ette näidata suurepärane seeria kodus mängides. 18 kohtumist, 15 võitu ja kolm viiki.

Ei ühtegi kaotust. Kas seda suudetakse vältida ka Juventuse vastu, kelle kontosse on hooaja jooksul kogunenud kaks võõrsil saadud kaotust. Kui lähtuda hetkevormist, siis ollakse väga võrdses seisus.

Arvestades Serie A-s peetud viimast kuute kohtumist on mõlemad kogunud 15 punkti. Nende kohtumiste väravate vahegi on võrdne.

Väga raske on ennustada tabeli tippude omavahelise kohtumise tulemust kui mõlema jaoks on pinged maas. Mehed pikast hooajast väsinud ja paljudel ees suvine MM Brasiilias. Ehk lepitakse seekord viigiga.

Eesti
Teemad: