2013-10-04 14:39

Tere.

Premiere league, 05.10.2013, Man City vs. Everton, kell 14.45.

TonyBeti koefitsiendid: Man City 1.68; viik 3.85; Everton 5.10

Seda mängu sundis mind valima fakt, et juhtusin nägema mõlema meeskonna viimast esitlust. City häbistavat kaotust Bayernile ja Evertoni esimese poolaja suurt üleolekut Newcastle’ist. Nüüd olekski huvitav näha, kas City suudab kiiresti sakslaste masendavalt suure üleoleku unustada ja end liigamänguks piisavalt kokku võtta?

Nende lohutuseks võib öelda, et Bayern mängis kohati täpselt samasuguselt kui Barca oma hiigelaegadel Guardiola käe all - ilma ründajata, väikesel territooriumil loodi suur ülekaal ja rünnati ootamatult liinide taha või tehti asjad klaariks superkiire vasturünnakuga, millele ei olnud City võimsal, kuid mõnevõrra aeglasemal keskväljal võimalik sama kiiresti reageerida.

Everton võõrustas päevi tagasi külalisi põhjast ja esimese poolaja tahavad kindlasti Newcastle poolehoidjad igaveseks unustada. Vaid üks löögiüritus raamistikku ja endale lastud kolm väravat näitasid Evertoni mängijate poolt suurt pühendumust kaitses, Lukaku suurepärast väravate löömise oskust ja ka sööduoskust.

Peale Moyesi lahkumist ManU-sse on Everton saanud Martinezi käe all uuesti hoo sisse, vaatamata ka keskväljalt endise peatreeneriga kaasa liikunud Fellaini lahkumist, kes oli vaieldamatult ka meeskonna liider. Põnev ja pingeline mäng kus Evertonil ei ole kaotada midagi ja siit tuleb ehk viik.

Serie A, 05.10.2013, Milano Inter vs. AS Roma, kell 21.45.

TonyBeti koefitsiendid: Milano Inter 2.37; viik 3.35; AS Roma 3.00

Vägagi huvitav kohtumine Itaaliast. Suurepärase hooaja algusega saavad kiidelda mõlemad. Viimaste kohtumiste statistika on muljetavaldav nii Interil kui ka Romal. Sarnasusena võik märkida, et mõlemale meeskonnale toodi hooaja vahetudes uued peatreenerid. Interi ohjad haaras endine Napoli loots Mazzarri ja Romat asus juhendama vägagi edukalt Prantsusmaal Lille meeskonda senini kamandanud Rudi Carcia.

Interil kodus kolmest mängust kaks võitu ja viik, Roma võõrsil kolmest kolm võitu väravate vahega +6! Inter on kodus senini olnud paremas hoos teisel poolajal. Peale kolme viiki esimese poolaja järel on kahel korral võidetud teine. Roma on võõrsil kolmest kohtumisest esimesel poolaja kahel korral mänginud 0-0 viiki ja korra kaotanud 0-1, aga teised poolajad kõik võitnud väravate vahega 7-0!

Seega ootab meid ees tagasihoidlik esimene poolaeg ja maruline teine? Kokkuvõtvalt võiks mainida, et AS Roma on sellel hooajal paremini komplekteeritud, kui mitu varasemat aastat ja Inter on lõpuks saanud endale ka tõsiselt võetava peatreeneri. Kõva lahing, kus võitjat on ennustada väga raske ja keeruline ning seega jätan pakkumise lugejateleJ!