HomeJalgpall › Inglismaalt ja Hispaaniast

Inglismaalt ja Hispaaniast

2014-03-28 12:20

30.03.2014, Liverpool vs Tottenham Hotspur, kell 18.00, Anfield.

TonyBeti koefitsiendid: Liverpool 1.46; viik 4.70; Tottenham 6.45.

Inglismaal jätkuvad mängud, kus kohtuvad need meeskonnad, kes võitlevad tiitli või vähemalt kõrgete kohtade pärast. Hetkel teisel kohal paiknev ja head hooaega tegev Liverpool võõrustab kuuendal kohal asuvat Tottenhami.

Liverpool on hetkel hirmsas hoos - selle aastanumbri sees pole nad veel kordagi kaotuskibedust tuntud ning ka viike on tunnistatud vaid kahel korral.

Löödud on 84 väravat (sel hooajal liigas kõige rohkem) ja mis Tottenhami peaks kindlasti muretsema panema, on see, et kodus ollakse kaotajana väljakult lahkunud vaid korra ja seegi juhtus eelmise aasta septembris. Eelmise omavahelise kohtumise võitis Liverpool koguni 5-0.

Tottenhamile on see mäng aga väga tähtis, kuna viimased tulemused on nad jätnud niisugusesse seisu, et kui punkte tulema ei hakka, siis hakkab Euroopas mängimise lootus kaduma.

Võidukas lahkumine Anfieldilt annab aga veel võimaluse kaasa rääkida ka Champions League kohtade jagamises. Pühapäeval annab Tottenham küll lahingu, kuid Liverpooli väravate löömise tuhin ei näita vaibumise märke ja kodumeeskond võidab 3-1.

29.03.2014, Athletic Bilbao vs Atletico Madrid, kell 21.00, San Mames.

TonyBeti koefitsiendid: Athletic Bilbao 3.00; viik 3.30; Atletico Madrid 2.40.

Hispaanias sõidab tabeliliider Atletico külla Athleticule Bilbaost, kohta, kus hetkel neljandat kohta haldav kodumeeskond on selja prügiseks teinud Barcelonal ja sundinud punkte loovutama Real Madridil.

Kodumeeskonna tugevust näitab veel asjaolu, et kodus on kaotatud vaid korra. Atleticol on selge siht silme ees, sest ollakse La Liga liidrid ja niisugust võimalust Hispaania kahe suure eest tiitel napsata ei anta iga aasta.

Athleticu mäng pole olnud viimasel ajal küll eriti veenev, sest sisse on lipsanud mõned viigimängud, kuid kodus liiga liidri vastu mängitakse kindlalt võidu peale.

Madridi meeskond on mänginud väga efektiivselt - ees lüüakse täpselt nii palju kui võiduks vaja ja taha on lastud lüüa liigas kõige vähem väravaid. Pinged mängus on kõrgel, kuid Atletico Madrid saab sellega hakkama ja jätkab tabeli liidrina tänu raskele 2-1 võidule.

Eesti
Teemad: