HomeJalgpall › Itaalias ja Prantsusmaal jätkub võitlus

Itaalias ja Prantsusmaal jätkub võitlus

2013-12-13 12:28

15.12.2013 Napoli vs. Milano Inter, kell 20:45, Stadio San Paolo.
 
TonyBeti koefitsiendid: Napoli 1.97; viik 3.40; Inter 4.00
 
Napoli ja Inter asuvad hetkel Serie A tabeli päris tipus, vastavalt kolmandal ja neljandal kohal. Kuna Napoli mängis kolmapäeval väga hea ja tähtsa kohtumise Londoni Arsenali vastu Meistrite liigas, mis isegi võideti 2-0, siis emotsionaalse poole pealt on kindlasti suur tagasilöök, vaatamata eelnevale see, et edasipääsust jäi neid lahutamata vaid üks värav.
 
Nüüd tuleb Napolil kevadel võtta ette tee Euroopa liigas. Inter ei ole tänu kehvale eelmisele hooajale osaleja üheski Euroliigas ja seda parem ausalt neile endile. Koduses liigas mängitakse stabiilselt hästi.
 
Löödud on isegi kõige rohkem väravaid - tervelt34! Napoli pole sugugi kehvem. 31 löödud väravat, neist 17 kodus. Kuid mäng Napoli vastu on Interi jaoks väga oluline. Statistika: Napoli kodus 5-2-1, Inter võõrsil 3-4-0, seega veel ilma ühegi kaotuseta. 
 
Hea eeldus ka seekord Interil hoida kaotusteta statistikat. Kui Interil õnnestuks võita jääks seekord Napoli veel nende ette püsima, kuid psühholoogiline edu oleks siis juba Interil. Näen Interi võitu 2-0.
 
15.12.2013 Olympic Lyon vs. Olympic Marseille, kell 22:00, Stade Municipal de Gerland.
 
TonyBeti koefitsiendid: Lyon 2.00; viik 3.20; Marseille 4.05
 
Kohtuvad kaks sarnase nimega meeskonda, kelle ajalugu on täis võite ja kuulsust. Kuigi hetkel ei lähe neil sugugi hiilgavalt. Lyon on küll taganud enne viimast, neljapäevast vooru, edasipääsu Euroopa liiga järgmisesse ringi, kuid koduses liigas ollakse alles kümnendad ja puudu jääb just stabiilsusest kaitses. 
 
17 mänguga on nende väravate vahe vaid ühega plussis. Lüüakse vähe ja sisse lastakse palju. Marseille lööb samuti vähe kollem, kuid sisse on lastud veel vähem. Head tööd teeb kaitseliini seljataga Steve Mandanda. Viimaste mängude järgi aga tundub parem minek olevat ikkagi Lyonil. Viimasest seitsmest mängust on vaid üks lõppenud nende jaoks kaotusega, Marseille aga pidanud tunnistama suisa nelja kaotust kolme võidu kõrvale. 
 
Eks näis, kuidas ja millise koosseisuga astub Lyon ülesse Vitoria de Guimares’e vastu Euroopa liigas. Mõlemad on pühapäeval kergelt väsinud ja sellise järeldusega eeldan viiki.
Eesti
Teemad: