HomeJalgpall › Ja start!!

Ja start!!

2014-06-12 16:19

Ega siin midagi rohkemat ei olegi sissejuhatuseks öelda kui et rõõmsat jalgpallipidu kõigile TonyBeti blogi lugejatele ja ka teistele jalgpallisõpradele!

14.06.2014, Kolumbia vs Kreeka, kell 19.00, Mineirao staadion,  C alagrupp.
 
TonyBeti koefitsiendid: Kolumbia 1.80; viik 3.30; Kreeka 5.10.
 
Vaadates FIFA ametlikku rankingut avastan, et Kolumbia on isegi nii kõrgel kohal kui kaheksas.
 
Kreeka aga neli kohta tagapool kaheteistkümnes. Seega peaks olema suhteliselt võrdsed vastased. Kreeka pidas oma viimase ametliku kontrollmängu ettenägelikult Lõuna-Ameerika vastasega, kelleks oli Boliivia.
 
Kolumbia harjutas viimati Senegali vastu oma minekut. Kuid kuna tegemist on alagrupis esimeste mängudega, siis on igal võidetud punktil suur väärtus.
 
Kreeka omab suurt kogemust mängimaks tiitlivõistlustel, samuti on Kolumbia saanud suuri mänge ja tähtsaid võite Copa America kohtumistes ja MM-i valikturniiril Argentiina ja Uruguay-ga kembeldes. 
 
Nende suurim staar ja parim mängija Falcao ei saa paraku jaanuaris saanud vigastuse tõttu osaleda. Kliima soosib aga Kolumbiat.
 
Raske on tulemust ennustada aga kaotada esimene kohtumine oleks suur miinus. Üks värav võib olla otsustav ja piisav võiduks. Eelistaksin Kreeka võitu.   
 
14.06.2014, Uruguai vs Kostariika, kell 22.00, Estadio Castelao, D alagrupp.
 
 
Siin on selge vahe taseme poolest olemas. Kuigi ühe kandi meeskonnad, siis omavahel on kokku mindud vaid kahel korral. Korra on edu saatnud Uruguaid ja korra lepiti viiki.
 
Kostariika on oma viimaste mängude tulemuste põhjal hädas väravate löömise ja kaitse lukku panemisega. Uruguai poole pealt on jällegi küsitav Suarez-i osalemine, kuigi uudistest jooksis läbi, et ta treenis juba koos meeskonnaga.
 
Sellist mängijate valikut kui Uruguail ei ole Kostariikal kindlasti ja isegi nende individuaalsed omadused ei küündi selgelt helesiniste tasemeni. Uruguai saab siit kolm punkti ja omab kohe eelist Inglismaa ja Itaalia ees.
Eesti
Teemad: