Home › Jäähoki ennustamine - NHL algab

Jäähoki ennustamine - NHL algab

2014-10-03 10:19

Jäähoki ennustamine

Jäähoki panustamisest kirjutades tuleb rääkida maailma populaarsemast jäähoki liigast NHL. Sarnaselt aga teistele Ameerika Ühendriikide spordi profiliigadele on NHL-i panustamine tegevus, mis vajab kogemust ja arusaama statistikast. 
 
Meeskondade tase on ühtlane ja üllatusi jätkub. Eelmine hooaeg Maurice Richardsi trofee (kõige rohkem väravaid hooaja jooksul) neljandat korda võitnud Alexander Ovechkin ei õnnestunud isegi playoff’idesse pääseda.
 
Järgmine hooaeg on loetud päevade pärast lähenemas. Mida aga oodata järgmiselt hooajalt? Kes on suurim üllataja ja kes tõstab suurima tõenäosusega sellel hooajal oma pea kohale Stanley karika?
 
Kas Columbus Blue Jackets võidab esimese postseason’i seeria? Peale eelmise hooaja esimest postseasoni mängu võitu on Blue Jackets meeskond keda see hooaeg hoolega jälgida. Ryan Johansen on valmis astume oma arengus järgmise sammu ja meeskonda vedama veel kaugemale. 
 
Ryan Johansen on andekuses ei kahtle keegi aga kas keegi suudab teda veel aidata? Peale eelmise hooaja klubi ajaloo kõige edukamat hooaega peaks meeskonnas enesekindlust ja usku oma oskustesse jätkuma. Meskonnas on veel mitmeid noori andekaid mängijaid, kellelt oodatakse märkimisväärselt suuremat panust. Veteranid Derek MacKenzie ja Nikita Nikitin on meeskonnast lahkunud, seega keegi peab hakkama nende rolle täitma. 
 
Meeskond on aga ühel meelel väitnud, et nad ei kavatse leppida lihtsalt playoff’ide koha pärast. Seega meeskond, kes kindlasti üritab hooaja esimestes mängudes väga motiveeritult liigat üllatada ja näidata oma tegelikku taset playoff’i teise ringi meeskonna näol. Lisamotivatsiooniks on kindlasti ka Columbuselinnas sellel aastal korraldatav tähtedemäng.
 
Kas see hooaeg Chicago Blackhawks võiduaasta? Chicago Blackhawksi võidukoefitsent on 8,0 mis edestab napilt Boston Bruinsi võidukoefitsenti 8,5. Chicago tuli eelmine aasta tiitlikaitsjana suurte lootustega, et koju viia järjekordset karikat aga jäi napilt alla hooaja ühes kõige huvitavamas seerias tulevasele võitjale Los Angeles Kingsile. 
 
Blackhawks on olnud viimastel aastatel üks edukamaid meeskondi kui mitte kõige edukam. Meeskond on veel noor ja tahet ning vastupidavust jätkub. Meeskonna kaitse tugitalad on endiselt Duncan Keith ja Brent Seabrook. Ründeliini võtmemängijaid saavad taas keskenduda jäähokile ja unustada suvel uute lepingutega lahendatud palga küsimused. Peamine küsimärk on aga väravat kaitsev Corey Crawford ja tema playoff’ides esinemine. Tõotab tulla huvitav hooaeg.
Eesti