HomeJalgpall › Jaanuari lõpp pakub palju põnevat!

Jaanuari lõpp pakub palju põnevat!

2014-01-27 11:44
28.01.2014, Norwich City vs. Newcastle United, kell 21.45, Carrow Road.
 
TonyBeti koefitsiendid: Norwich 3.15; viik 3.30; Newcastle 2.31.
 
Inglismaal oli meeskondadel, kes ei osalenud karikasarjade kohtumistes, võimalus anda oma mängijatele paar päeva puhkust ja aega patareide laadimiseks. Nii Norwich kui ka Newcastle pidasid oma viimase kohtumise 18. jaanuaril ja seega peaksid mõlemad olema hetkel taas energiat täis ja ka pisivigastustega mängijad tagasi rivis.
 
Viimastes kohtumistes said mõlemad üle pika aja taas võidurõõmu tunda kui alistades vastavalt Hull City ja West Hami. Newcastle prantslastest meeskond on võõrsil mängides saanud kõvasti punkte, 18. Ning kõik need on võitudega saavutatud. Peaaegu aga samapalju on nad lasknud tuulde, 15. Norwichi kodumängudel aga ei tea pealtvaatajad kunagi, millise tulemusega mäng lõpeb. Senini on nad kodus saanud neli võitu, kolm viiki ja neli kaotust.
 
Ning kuigi liigatabelis eraldab meeskondi vaid neli tabelikohta, siis suurim erinevus avaldub löödud/sisselastud väravate vahet vaadates. Kodumeeskonda vaevab suur väravatelöömise kriis ja ka kaitses võiks asjad paremas korras olla. Külalised põhjast on aga suutnud kolme mehe näol lüüa üsna soliidse arvu väravaid: Remy 11, Cabaye 7 ja Gouffran 6.
 
Ning kuigi inimlikult sooviksin Norwichile edu ja püsimajäämist liigasse, siis seekord peaks ikkagi Prantsusmaal oma akusid laadimas käinud mehed põhjast võidu ära võtma.
 
29.01.2014, Athletic Bilbao vs. Atletico Madrid, kell 21.00, San Mames.
 
TonyBeti koefitsiendid: Athletic 3.10; viik 3.25; Atletico 2.25.
 
Tegemist on Copa Del Rey veerandfinaali korduskohtumisega. Esimeses saatis minimaalne edu Madridi meeskonda ning see eelmine kohtumine oli alles eelmise nädala neljapäeval. Peale seda aga said mõlemad veel nädalavahetusel väravate löömist harjutada. 
 
Bilbao kostitas Osasunat võõrsil suisa viie ja Atletico Vallecanot (samuti võõrsil) nelja väravaga. Diego Simeone käe all on Atletico tegemas järjekordset superhead hooaega. Suurepärases hoos on väravatemasin Diego Costa, kes arvatavasti suvel liigub juba Premieri, kas Chelsea või Arsenali nimekirja. Samuti on oma suure panuse andud David Villa ja Raul Carcia.
 
Ning mis nii viga rünnata, kui seljataga hoiab korda Arda Turan keskväljal ja kaitset juhivad kaks Lõuna Ameerika koondislast, Diego Godin ja Felipe Luis. Ning väravas Belgia koondise väravavaht Thibaut Courtois. Bilbaol on aga koosseis uhkusest suisa lõhki minev. Ja seda heas mõttes, sest peale ühe prantslase on ülejäänud meeskond kokku saadud Baskimaa parimatest poegadest ja see on juba suurt kiitust väärt. Nii juba aastakümneid järjest. 
 
Ning sellise suurepärase patriootliku meeskonnaga ollakse suurte kulutajate ja astjate kõrval liigatabelis suurepärasel neljandal kohal.  La Ligat maininuna peaks kohe ka meelde tuletama, et järgmised kohtumised on juba  pühapäeval ning siis peab Bilbao lahingut Madridi Realiga ning Atletico Real Sociedadiga. 
 
Kuna esimese veerandfinaali kohtumise võitis Atletico, siis usun, et ka seekord jääb kohtumises peale  pealinna klubi ja sammub poolfinaali.
Eesti
Teemad: