Kas ka Zalgiris Europa Liiga play offi?

2013-08-05 14:24

08.08.2013, VMFD Zalgiris vs. Lech Poznan, kell 20.00.

TonyBeti koefitsiendid: VMFD Zalgiris 7,40; viik 4,70; Lech Poznan 1,36.

Kui Nõmme Kalju on endale koha Europa liiga play off ringis juba kindlustanud siis Baltikumist on veel võimalus sama teha Venspilsil ja Vilniuse Zalgirisel.

Zalgirisel on see võimalus väga hea tänu kodus savutatud 1-0 võidule Poznani Lechi üle. Kerge ülesanne see muidugi olema ei saa, sest ka esimeses omavahelises kohtumises oli domineerivam osapool Poola meeskond.

Kuid teadupärast loevad jalgpallis väravad mitte mängus domineerimine või ilusamad soengud ja see üks värav mis Zalgiris esimese poolaja viimasel minutil lõi võib saada otsustavaks edasipääsu suhtes. Zalgiris kelle hooaeg on jõudnud umbes poole peale on tegemas imelist minekut.

Viimat tunti ametlikus mängus kaotusekibedust 12 märtsil. Seevastu Lech, kelle hooaeg alles algas pole veel võidumaitset tunda saanud. Poola karikas kukuti välja, kaotati Europa Liigas ja kodustel meistrivõistlustel on saavutatud vaid kolm viiki.

Zalgirise hea statistika saab küll otsa kuid koht play offis kindlustatakse tänu võõrsil löödud väravale sest mängu seis jääb 2-1 kodumeeskonnale.