HomeJalgpall › Kellele puhkepäev, kellele tõsine tööpäev

Kellele puhkepäev, kellele tõsine tööpäev

2013-06-18 16:33

20.06.2013 Hispaania vs Tahiiti, kell 22:00
 
 
Konfederatsioonide karika B gruppi teises voorus kohtuvad omavahel esimeses mängus Hispaania ja Tahiiti. Selles mängus pole küsimus selles kes võidab vaid küsimus on mis skooriga.Tahiiti turniir on osaliselt juba korda läinud, suutsid nad ju lüüa Nigeeriale värava. Hispaania vastu seda loota on pisut raske.
 
Hispaania saadab lahingusse kindlasti mehed kes muidu vähem mänguaega saaksid, kuid arvestades meeskondade taseme vahet tuleb neilegi see mäng midagi kerge taktikalise treeningu sarnast. Kui Nigeeria suutis suuremalt pingutamatta lüüa Tahiiti võrku kuus palli siis pakun et hispaania saab hakkama mitte vähem kui kaheksaga. 
 
21.06.2013 Nigeeria vs Uruguay, kell 01:00
 
 
Erinevalt Hispaaniast tuleb neil kahel meeskonnal tõsine tööpäev. Mõlemal meeskonnal on palju mängus. Uruguay teab et kaotus sellest mängust tähendaks seda et turniir on läbikukkunud ja Nigeeria võit tähendaks neile seda et alagruppist edasipääs on kindlustatud.
 
Uruguay on seljataga raske mäng Hispaaniaga, Nigeerial mõnus jalutuskäik väljakul Tahiitiga. See võib ka tähendada seda et Uruguay on ennast juba mänginud sisse sellesse turniiri rütmi kui Nigeeria kulgeb alles treening rütmis.Arvan et sellest tuleb lahtine mäng kus Uruguay staarid Suarez ja Cavani panevad oma klassi lihtsalt maksma ja jätavad võidu kodumandrile tulemusega 3-0.
Eesti
Teemad: