HomeJalgpall › Kevad Põhjapoolkeral

Kevad Põhjapoolkeral

2014-04-04 11:45

Lõpuks saame tõdeda, et soojem ilm on vallutamas põhjapoolset maakera osa, sest sel nädalavahetusel algavad ka mängud Soome meistrisarjas ja kui Antarktikas või Gröönimaal selgitataks jalgpallis parimaid, siis oleksid nemad vast ainukesed liigad, kes kunagi naturaalsele murule ei pääseks.

05.04.2014, Chelsea FC vs Stoke City, kell 19.30, Stamford Bridge.

TonyBeti koefitsiendid: Chelsea 1.28; viik 5.20; Stoke City 13.00.

Chelsea seisukohast lähtudes on võimalik veel edasipääs Meistrite Liiga poolfinaali. Selleks ootab teisipäeval ees kodumäng Pariisi St. Germainiga, kes on ilma vigastatud Zlatanist. Piisab vaid 2-0 võidust, kui edasi saabki Chelsea.

Selleks on aga kindlasti vaja anda puhkust põhimeestele ja ohverdada ehk mõned punktid Inglismaa liigas. Mängude vahel on vaid mõned päevad ja kindlasti ei saa Stoke vastu olema füüsiliselt kerge mängida.

Seega eeldan, et sinisärkide eest jooksevad väljakule seni varumehe rolli täitnud mängijad eesotsas Torresega. Stoke aga on teinud kevadel suure sammu liigasse püsimajäämise suunas. Kaitse on saadud pidama, viimati löödi neile üle kahe värava 12.jaanuaril Liverpooli poolt.

Oma rünnaku paranemist on eriti hästi näidanud viimased kolm kohtumist, milles on löödud 8 väravat. Ning kuigi Chelsea püsib jätkuvalt Stamford Bridge nimelisel kodustaadionil kaotuseta ja Stoke statistika võõrsil ei ole just tabeli viimane aga sealkandis ikkagi, siis võib siit kohtumisest tulla sinistele just hooaja esimene kaotus.

06.04.2014,  Eintracht Braunschweig - Hannover 96, kell 16.30, Eintracht stadion.

TonyBeti koefitsiendid: Eintracht Braunschweig 2.65; viik 3.35; Hannover 2.65.

Saksamaa Bundesliiga tabeli tagumises osas käib kõva andmine iga punkti pärast. Viimasel kohal asetsevat kodumeeskonda lahutab turvalisest tsoonist vaid kolm punkti, mida oleks magus võtta Hannoverilt. Nende vormikõver näitab selget liikumist allapoole ja kuigi hetkel ollakse väljakukkumise tsoonist näiliselt kaugel, võib see vahe võib sulada imekiiresti.

Omavahel ollakse kohtutud vaid kaks korda ja selle hooaja alguses mängiti Hannoveris igav 0-0 viik. Hannoveris pallib ka meie lõunanaabrite ründaja Artjoms Rudnevs. Hetkel on ta seal küll laenuks Hamburger SV-st aga nemad asetsevad veelgi madalamal pulgal kui Hannover.

Kodus-võõrsil mängude tulemused lasevad aimata, et pigem võidab kohtumise kodumeeskond kui külalised. See teeks tabeli tagumises osas asjad veelgi pingelisemaks ja kevade nende meeskondade toetajatele põrgulikult närvesöövaks. Edu Braunschweigile!

Eesti
Teemad: