HomeJalgpall › Kõik selgeks enne viimast voor

Kõik selgeks enne viimast voor

2013-11-25 15:29

Nii Meistrite Liigas kui ka Euroopa Liigas on paljudel klubidel enne kahte viimast mängudevooru võimalusi edasipääs kindlustada või ka edasipääsuni jõuda, võites mõlemad allesjäänud kohtumised. Nii ühest kui teisest sarjast valisin täna ühe paari.

27.11.2013, Leverkuseni Bayer vs. ManUtd, kell 21.45.
 
TonyBeti koefitsiendid: Bayer 2.40; viik 3.30; ManUtd 3.00.
 
Alagruppi juhib ManU, kelle sellaastane vorm ja tulemused on küll lõpuks keeranud tõusuteele, kuid kindel ei saa veel milleski olla. Leverkusen kaotab neile vaid ühe punktiga ning kolmandal kohal, veel püssi põõsasse heitmata, rühib Šahtar.
 
Samuti häid võimalusi edasipääsuks omav Šahtar loodab sellest kohtumisest ehk ManU võitu, mis kindlustaks just ManU-le juba edasipääsu ja kergemat mängu viimases voorus Šahtarile. Leverkusen peab tegema palju parema mängu võrreldes alagrupi esimese kohtumisega, mis kaotati just ManU-le 2-4. 
 
Edasipääsu kindlamaks muutmiseks on vaja kolmapäeval kindlasti võitu. Koduliigadesse piiludes ja märke hetkevormist otsides näeme, et mõlemad on suhteliselt heas hoos. ManU on roninud juba kuuendale reale ja seda paljuski tänu headele esitustele võõrsil. Bayer on Saksamaal tublil teisel positsioonil ja kodustaadionil seni veel kaotuseta. Väravaid on löödud 20 ja lastud lüüa vaid 9 - seda kõigest seitsme kohtumisega kodus. 
 
ManU ei mängi kunagi Euroopas võõrsil hiilgavalt ja usun, et ka seekord mängitakse kindlalt kaitsest lähtuvalt ja pigem ollakse rahul igava viigiga kui hea esituse ja napi kaotusega. Eeldan siiski ManU edu.
 
28.11.2013, KRC Genk vs. Dinamo Kiiev, kell 20.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Genk 2.75; viik 3.25; Dinamo 2.45.
 
Sarnane alagrupi seis eelnevale valitseb ka siin. Ainult kaks esimest, Genk ja Dinamo, võivad end kraadi võrra rahulikumalt tunda, kuna tagaajajatest vajavad mõlemad viimastest kohtumistest maksimaalset resultaati ja see on vägagi raske. 
 
Genk ja Dinamo pidasid esimese kohtumise omavahel septembri alguses ja siis jäi peale külalismeeskond tulemusega 1-0. Samas oli ründavamaks pooleks hoopis selgelt kodumeeskond, kuid nagu pahatihti juhtub, saavutad võidu meeskond, kes keskendub kaitsele ja nõelab kontratega. Seekord on Dinamol võimalus võtta revanš. 
 
Kumbki ei ole oma kodustel meistrivõistlustel esikolmikus ja see näitab, et mängud Euroopa Liigas on röövinud tähtsaid punkte kodus. Selgelt parem minek on hetkel Dinamol, vaadake või viimaste kohtumiste tulemusi. Genkil iseloomustavad seda kaks kaotust, milledest valusaim kindlasti kaotus Oostendele. Olen selles paaris toimuva suhtes häälestatud nägema Dinamo võitu.
Eesti
Teemad: