HomeJalgpall › Kõik tahavad rühkida tipu poole

Kõik tahavad rühkida tipu poole

2013-11-07 16:42

09.11.2013, Bayer Leverkusen – Hamburger SV, Bundesliga, kell 16.30
 
TonyBeti koefitsiendid: Bayer 1.53; viik 4.30; Hamburg 6.00.
 
Bundesligas lähevad vastamisi eelmises voorus suure pettumuse üle elanud Leverkusen ja tõelise trilleriga viigi saavutanud Hamburg. Tabelis liidrikohta noolivale Leverkusenile oli see hooaja teine kaotus võõrsil ning kahtlemata suur pettumus.
 
Kaua aga pead norus hoida ei lasta, sest nüüd on tulemas külla meeskond, kes suutis eelmises voorus kolm korda kaotusseisust välja tulla ja sellega endale punkti päästa. Hamburgi käekäik on sel hooajal olnud kõike muud kui rahuldav. Paiknetakse alles tabeli neljateistkümnendal real ja see pole kindlasti see koht, mida Hamburgi sugune klubi endale tahta võiks. 
 
Samas on Hamburg mänginud võõrsil paremini kui kodus ning Leverkusenil kerge olema ei saa. Aga Leverkusen näitab siiksi 2-0 võiduga, et kaotus Braunschweigile oli juhus ning liigub kindlalt tabeli tipu poole.
 
10.11.2013, St Etienne – Lyon, Ligue 1, kell 22.00
 
TonyBeti koefitsiendid: St Etienne 2.05; viik 3.25; Lyon 3.90.
 
Ligue 1 kohtuvad kaks meeskonda, kes pole kumbki rahul oma hooaja algusega. Kui eelmine hooaeg mängiti medalite peale, siis see hooaeg on alanud mõlemale meeskonnale väga pahaendeliselt.
 
St Etienne paikneb tabelis alles seitsmendal kohal ning Lyon kolm punkti tagapool, kaheteistkümnendal kohal. St Etienne on küll kolm mängu kaotuseta, kuid viimases kahes mängus on tulnud leppida viigipunktidega. Lyonil on küll all võit viimasest voorust, kuid enne seda ei tundnud nad võidurõõmu viies mängust järjest. Punkte on vaja mõlemal meeskonnal ning hädasti. 
 
Lyon on saavutanud see hooaajal ainult ühe võõrsil võidu ning ka sel nädalavahetusel võiduarvele lisa ei tule, sest St Etienne saab oma neljanda koduvõidu tulemusega 3:1 ja liigub tabeli tipule lähemale.
Eesti
Teemad: