HomeJalgpall › Kõik teed viivad Rooma

Kõik teed viivad Rooma

2014-01-24 14:07

25.01.2014, Lazio vs. Juventus, Seria A, kell 21.45.
 
TonyBeti koefitsiendid: Lazio 5.00; viik 3.55; Juventus 1.75.
 
Seria A liider Juventus peab teistkordselt sel nädalal külastama pealinna. Kui esimene viisiit karikasarjas lõppes pelinna klubi Roma võiduga ja kustustas Juventuse lootused teha koduliigas duubel, siis nüüd külastatakse teist Rooma suurust, üheksandal kohal paiknevat Laziot
 
Juventus on enesekindel ja hoolimata halvast mälestusest Roomas loodab jätkata oma 12-mängulist võitude seeriat liigas. Lazio seevastu pole pärast treenerivahetust veel kaotusekibedust tundnud. Kotis on viik ja kaks võitu ja loomulikult ei taha nad seda hoogu peatada. 
 
Juventus saab seekord pealinnast koju sõita rõõmsamalt kui nädala sees, sest minimaalne 1-0 võit annab vajalikud kolm punkti, mille järgi tuldi.
 
26.01.2014, Monaco vs. Marseille, Ligue 1, kell 22.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Monaco 1.75; viik 3.45; Marseille 5.05.
 
Vürstiriiki saabub külla viiendal kohal paiknev Marseille, kes üritab 13-punktist vahet teisel kohal paikneva kodumeeskonna Monacoga vähendada. Meeskonnad tulevad mängule vastu erinevate emotsioonide ja probleemidega. 
 
Marseille peab üle saama nädala sees saadud üllatavast karika kaotusest kodus Nice vastu ning end koguma. Seis liigas pole just see, mida Marseille suguselt klubilt oodata võiks ning punkte oleks hädasti vaja. Ka Monacol oleks neid hädasti tarvis, sest muidu kippub pealinna hiid PSG eest libisema. 
 
Kuid suurem probleem Monaco jaoks on hoopis see, et tõsise vigastuse on saanud nende suurim investering , väravamasin  Falcao ja see mõjutab kindlasti nende ründe teravust ja võrkude sahistamist. Tuleb põnev mäng, kuid lõpptulemus 1-1 ei pakku täit rahuldust kummalegi poolele.
Eesti
Teemad: