HomeJalgpall › Läheneb viimane sirge

Läheneb viimane sirge

2014-03-25 11:15

Hooajad liigades kus mängitakse sügis/kevad süsteemi hakkavad jõudma lõpusirgele. S.t., et  mängida on jäänud veel alla kümne kohtumise ja tänagi vaatluse all olevas Saksamaa Bundesliigas on liider Bayernil võimalus järgmises voorus juba kindlustada endale järjekordne liigatiitel.

26.03.2014, FC Augsburg vs Leverkuseni Bayer, kell 21.00, SGL Arena.

TonyBeti koefitsiendid: Augsburg 2.50; viik 3.35; Bayer Leverkusen 2.85.

Põhjanaabrist peatreeneri juhitud Leverkusen on suurepärasele hooaja algusele saanud kohutava kevadise jätku. Alates 25 jaanuarist on kirjas kuus kaotust, kaks võitu ja üks viik. Kodumeeskond Augsburg on samal ajal saanud kirja neli võitu, kolm viiki ja kaks kaotust.

Leverkusen on pidanud lõivu maksma tõenäoliselt selle eest, et osaleti Meistrite Liigas ja lihtsalt pink ei olnud piisavalt pikk ja piisavalt palju tasemel mängijaid kes oleks põhimeeste äravajumisel neile väärilist asendust pakkunud.

Augsburg on aga stabiilselt hoidnud tabeli keskkohtadest kinni ja teinud nii mõnegi üllatusliku tulemuse. Liigasse püsimajäämine on juba kindel. Nüüd ongi järgmine lähim eesmärk välja võidelda koht järgmiseks hooajaks Euroopa liiga eelringidesse.

Kodus-võõrsil statistikas on kerge eelis Augsburgil. Ning lisaks veel teadmine, et võidu korral ollakse Leverkusenist vaid kahe punkti kaugusel. Kõrge mängutempo juures on paremad eelised kodumeeskonnal. Edu neile!

27.03.2014, Levante vs. Real Betis, kell 23.00, Ciudad de Valencia.

TonyBeti koefitsiendid: Levante 2.40; viik 3.25; Real Betis 3.05.

Samasugust mõju nagu Leverkusenile on ka Betisile avaldanud mängud Euroopas. Kuigi seal jõuti suurepärase tulemuseni, UEFA Euroopa liiga viimase 16 hulka siis kodus on alates septembrikuust asjad läinud täielikult rappa.

Hetkel on see viinud neid sinnamaale, et liigas ollakse tabeli viimased ja väljakukkumisest päästab vaid ime ja suurepärased tulemused viimases üheksas mängudevoorus. Levante on kindlustanud endale püsimajäämise ja pääs Euroopa kohtadele näib samuti kadunud olevat.

Seega peavad nemad leidma endale põhjuse, peale uhkuse ja au ja fännide muidugi, et maksimaalselt pingutada. Betisi puhul on selge, et esiliigast päästab vaid enese ületamine. Positiivse poole peale tuleb kanda kindlast märtsikuu.

Üks kaotus, üks võit ja kaks viiki. Lisaks veel ka mängud veebruari lõpus Rubiini vastu, kus kokkuvõttes saadi edasi ja märtsis tubli 2-0 võit võõrsil samas sarjas FC Sevilla üle. Levante kaotus endast tabelis tagapool olevale Celta Vigole ja viik Espanyoliga näitavad kerget langust.

Kodumeeskond on kodus mängides näidanud üles stabiilsust, külalistel sellel hooajal aga võit La Ligas võõrsilt puudub. Kas ehk äkki nüüd? Lootma peab.

Eesti
Teemad: