HomeJalgpall › Liidrid peavad langema

Liidrid peavad langema

2014-02-28 12:10

02.03.2014, PSG vs. Marseille, kell 22:00, Parc des Princes staadion.

TonyBeti koefitsiendid: PSG 1.34; viik 5.00; Marseille 9.50.

Prantsusmaal on vastamisi tabelit kindlalt viie punktiga juhtiv PSG ja neljandal kohal eurokohtade eest võitlev Marseille. Mäng on tähtis mõlemale meeskonnale - PSG tahab jätkata oma kaotusteta kodumängude seeriat ja kindlustada juhtpositsiooni, Marseille jaoks on jälle väga tähtis, et liidrid alistatakse, sest olukord tabelis nõuab punkte selleks, et püsida konkurentsis eurokohtade jagamisel.

PSG on mänginud viimasel ajal kindlalt, alistades liigamängus Toulouse ja Meistrite Liigas Leverkuseni. Mõlemat vastast kostitati nelja väravaga. Marseille mängud nii kindlalt kahjuks ei kulge. Liigas liigutakse rütmis viik-võit. Viimases voorus saadi väga raske koduvõit Lorienti üle. PSG koduvõitude saldo on muljetavaldav.

Kodus mängitakse, kui kindluses mida keegi ei suuda vallutada. Marseillel on aga selge siht, tabeliseis nõuab, et liidrid peavad langema ja see annab niipalju jõudu, et Pariisist lahkutakse 1-1 viigiga.

02.03.2014, AC Milan vs. Juventus, kell 21:45, San Siro staadion.

TonyBeti koefitsiendid: AC Milan 3.70; viik 3.40; Juventus 2.05.

Itaalias võõrustab oma kahvatut hooaega tõusuks pöörata üritav Milan kindlat tabeliliidrit Juventust. Oma endise legendi Seedorfi juhtimise all üritab Milan saada kodus maksimumpunktid, sest kui tahetakse ka järgmine hooaeg Euroopa väljakutele jõudu, siis tuleb katsuda igast mängust pakutavad kolm punkti koju tuua.

Juventus omakorda tunneb ennast tabeli tipus järgneva ees üheksapunktist edu omades suhteliselt kindlalt. Ka Juventusel kulgeb mäng hästi ning hoolimata raskest reisisr Euroopaliiga mängule Türki, ollakse valmis oma liidripositsiooni liigas kindlustama. Milanil on aga selg vastu seina. Punkte on vaja nagu õhku sest tabeliseis on halva hooaja alguse tõttu siiani väga nigel.

Liigas ollakse saavutanud küll kaks võitu järjest, kuid mitte just eriti suure enesekindlusega. San Sirol on asjad selged - liider peab langema, et Milan oleks ka järgmisel hooajal Euroopas esindatud. Punkti sellest mängust saavad mõlemad meeskonnad, sest tulemus on Juventust rohkem rahuldav 1-1.

Eesti
Teemad: