HomeJalgpall › Liidrid ristavad piigid

Liidrid ristavad piigid

2014-02-07 13:00

09.02.2014, AS Monaco vs. Paris-Saint Germain, kell 22:00, Stade Louis II.

TonyBeti koefitsiendid: Monaco 3.60; viik 3.15; PSG 2.18.

Vürstiriiki saabub pühapäeva õhtul külla Pariisi gigant PSG, peas mõtted teha suur samm järjekordse tiitli suunas. Tabeliseis Prantsusmaal on tõesti selline, et kahe esimese PSG ja Monaco vahel on viis punkti ning kui Zlatan ja Co peaks maksuparadiisist lahkuma kolme punktiga, võib küll öelda, et tiitel rändab suure tõenäosusega taas Pariisi.

PSG on emotsionaalselt heas hoos, sest liigakarika poolfinalis saadi magus võit Nantesi üle ja jõuti finaali. Liigaski sujuvad asjad kenasti ja üheksa mängu järjest pole kaotuskibedust tuntud. Monacol seevastu on selg vastu seina, sest kaotus selles kohtumises tähendaks tabelis juba kaheksapunktilist vahet ja sisuliselt tiitlile toimuva võidujooksu kaotust.

Monacol on rasked ajad, sest vigastatud on parim väravatemasin Falcao ja eelmises voorus tuli leppida viigiga Lorienti vastu. Mängus on tiitel ja seda teavad mõlemad meeskonnad. PSG on paremini selleks mänguks valmis ja võidab 2-0.

09.02.2014, Benfica vs. Sporting Lisbon, kell 19:00, Estádio da Luz.

TonyBeti koefitsiendid: Benfica 1.70; viik 3.55; Sporting 4.75.

Lissaboni derby on seekord kujunemas ülipõnevaks.Tabelis paiknevad meeskonnad on vastavalt esimesel ja teisel real ja mängus ning mängus on tabeliliidri positsioon, sest meeskondi lahutab vaid kaks punkti. Esimeses omavahelise kohtumise tulemus jäi 1-1.

Benfica pole see hooaeg kodus kaotanud ühtegi mängu ning on löönud värava 71 kodumängus järjest. Sporting on võõrsil kaotanud sel hooajal vaid ühe kohtumise ja sedagi Portugali kolmandale suurusele Portole.

Paraku jätavad kaks olulist mängijat selle mängu Sportingu poolt vahele - üks kaartide, teine vigastuse tõttu. Sporting annab kõva lahingu, kuid Benfica on kodus võimas ja võtab seekord tulise derby võidu endale tulemusega 3-1.

Eesti
Teemad: