Home › NBA ennustamine 2014-15 ehk mida hakata jälgima juba praegu

NBA ennustamine 2014-15 ehk mida hakata jälgima juba praegu

2014-10-03 10:37

NBA ennustamine

Suve jooksul on NBA meeskondade seas kujunenud uus ere täht. LeBron Jamesi Cleveland Cavalersi pöördumine tagas kodumeeskonda ja Kevin Lovei vahetus on loonud idakonverentsi uue selge favoriidi. Konverents mis ise aga tundub oleva nõrgem kui iial varem. 
 
Korvpalli Maailmameistrivõistlused andsid väga vähe informatsiooni vigastusest naaseva Derrick Rosei võimete kohta ja Chicago Bulls on endiselt meeskond, mille osas on NBA ennustajad küsimas rohkem küsimusi kui omavad vastuseid. Wizards, Pacers, Heat, Nets, Hawks… milline meeskond neist aga tõuseb esile idakonverentsis ja kas neil jagub ka kahurväge konkureerimaks läänekonverentsi eliidiga?
 
Vastupidiselt on aga läänekonverentsi panused igas mängus väga kõrged. Korvpall on ümmargune ja iga mäng võib olla otsustava väärtusega playoff’idesse jõudmisel. Iga NBA statistika leid ennustamise jaoks kulda väärt. Üldises plaanis on playoff’ide pilt sarnane eelmisele aastale. 
 
Kaua oodatud Kobe Bryanti naasemine võib küll tuua uut hingamist Los Angeles Lakersile aga see on vaevalt piisav neid tõstmaks kõrgemale läänekonverentsi viimaste meeskondade seast. Los Angeles Lakersi meeskonna mängude koefitsiendid võivad aga pakkuda huvitavaid võimalusi Kobe’i suurepärase mänguõhtute ennustamisel.
 
Kes saavutab edu läänekonverentsi keskmikest?
 
Playoff’ide viimastele kohtadele üritavad lahingut anda kindlasti Nuggets, Pelicans ja Suns aga esialgu tunduvad nende pingid liiga õhukesed ja algkoosseisudes pole piisavalt staarmängijaid ja kvaliteeti, et pikale hooajale vastu panna. Panustamine läänekonverentsi keskmiku seas saab olema keeruline. Mängijate omavahelised vastasseisud saavad läänekonverentsi playoff’i konkureerivate meeskondade vahel olema sama olulised kui playoff’ides. 
 
Meeskondade staaridelt oodatakse enesetõestust, mida sai jälgima hakata juba korvpalli MM-i ajal ja analüüsida edasi hooajaeelsetes mängudes. Seega algab tänavuse hooaja jaoks juba informatsiooni kogumine varem. Sajandi alguse staarid Bryant, Duncan, Nowitzki, Pierce, Garnett ja Nash on kõik juba hääbuvad legendid. Neile aga vajab NBA asemikke? Kes tõuseb esile?
 
Millised USA rahvuskoondise mängijates suudab hea emotsiooni pealt edasi minna ka sama veenvalt vastu NBA hooajale? Kes rahvusvahelistest NBA staarides on väljakutseks valmis või MM-i läbi pikaks veninud hooaeg hakkab mõjuma nende võimetele mängida edukalt kogu pikk NBA hooaeg?
 
NBA live panustamine - uus trend?
 
Uuel hooajal pakub järjest uusi võimalusi NBA live panustamine. Panustamise vorm, mis on muutumas järjest populaarsemaks traditsiooniliste mängude võitjameeskonna, hängicapide ja punktide koguarvu ennustamise kõrval. Online panustamine sündmustele just siis kui need ka juhtuvad paelub üha enam NBA fänne üle maailma. Live panused pakuvad mitmeid uuenduslikke võimalusi. 
 
Panusta milline meeskond võidab poolaja, milline meeskond järgmise veerandaja. Milline mängija viskab antud veerandil kõige rohkem punkte või kes teeb kõige rohkem vaheltlõikeid? Live panustamine on seega suurepärane võimalus kogenud NBA jälgijatele.
Eesti