HomeJalgpall › Neli versus viis

Neli versus viis

2014-02-14 15:46

16.02.2014, Saint-Etienne vs. Marseille, kell 22.00, Geoffroy-Guichard staadion.

TonyBeti koefitsiendid: Saint -Etienne 2.05; viik 3.20; Marseille 3.90.

Prantsusmaal lähevad vastamisi printsipiaalses kohtumises eurokohtade pärast liiga neljas Saint Etienne ja viies Marseille. Kui tiitel otsustatakse Prantsusmaal PSG ja Monaco vahel, siis järgnevate kohtade peale käib kõva andmine.

Lille on sättinud ennast kolmandale positsioonile ja meie oponenete lahutab tabelis vaid kaks punkti. Võit selles mängus on suure tähtsusega tabeliseisu arvestades, kuid kindlalt suurema tähtsusega Marseillele, sest kaotuse korral jäädakse St. Etienn’ist maha juba viie punktiga, võidu korral aga tõustakse tabelis punktiga mööda neljandaks.

Võitu Marseille loota pole muidugi kerge, sest viimati võideti St. Etienne’i nende kodus peaegu viis aastat tagasi. Ka see hooaeg mängis St. Etienne kodus hästi, viimane kaotus jääb juba rohkem kui kolme kuu tagusesse aega. Marseille muidugi soovib ja vajab seda võitu, kuid asjad ei kulge päris mööda nende loodetud teid pidi ja vastu tuleb võtta kaotus 0-2.

15.02.2014, Fiorentina vs. Inter Milan, kell 21.45, Artemio Franchi staadion.

TonyBeti koefitsiendid: Fiorentina 2.10; viik 3.30; Inter Milan 3.65.

Ka Itaalias võtavad mõõtu tabeli neljas ja viies. Firenzesse saabub külla sini-musta triibuline esindaja Milano Inter.

Äsja just koha karikafinaalis kindlustanud Fiorentina läheb mängule vastu heade emotsiooniga, sest üks hooaja eesmärkidest on täidetud ja nüüd saab keskenduda liiga tegemistele. Ka Interil hakkasid asjad paremuse poole liikuma eelmisel nädalavahetusel, sest seitsmendal katsel saavutati oma esimene võit 2014 aastal.

See väike positiivne tõgue peaks andma Interile julgust loota paremale hooaja lõpule ja võimalusele vähendada oma kaheksa punktilist vahet eeskihutajatega. Fiorentina on see hooaeg kodus kaotanud vaid ühe kohtumise ning lisa sellele ei tule, sest Interit võidetakse kindlalt 3-1.  

Eesti
Teemad: