HomeJalgpall › Pall muudkui veereb

Pall muudkui veereb

2014-02-25 11:25

25.02.2014, Olympiacos vs. Man Utd., kell 21.45, Georgios Kraiskakise nim. staadion.

TonyBeti koefitsiendid: Olympiacos 3.65; viik 3.30; Man Utd 2.10.

Meistrite Liiga play-off. Punaste käekäiguga oleme me enam-vähem kursis. Treenerivahetus  eelmisel suvel, kohutav hooaeg sellisele suurele klubile, jaanuarikuine üleminekute aeg jne. Aga edu ei kusagilt. Vaikselt ollakse küll koduses liigas ronitud juba Euroopa liiga kohale, aga kas sinna ka püsima jäädakse, on iseasi.

Mida on aga korda saatnud nende seekordne vastane Kreekamaal? Koduses liigas juhitakse kindlalt ning vahe teisel kohal oleva klubiga on juba 20 punkti. Veelgi rohkem aga paneb kulme kergitama see, et väravate vahe on +69, 26st mängust ei ole kaotatud ainsatki, 24 võidu kõrval on kaks viiki.

Ja endale on lastud lüüa vaid 9 väravat. Sellise statistika põhjal võiks rahulikult ennustada kodumeeskonna võitu, kuid vastased on olnud siiski ka selgelt teisest puust kui ManU. Inglismaa klubi ei ole kunagi suurepäraselt esinenud võõrsil ja seda isegi sir Fergusoni käe all.

Seda vähem siis veel nüüd. Seega arvaksin, et Olympiacosel on suurepärane võimalus teha hea esimene mäng ja võtta paariväravaline edu kaasa Manchesteri kui vaid ManU kaitsvast mängust suudetakse läbi närida. ManU loodab kindlasti kodus korduskohtumise võita esimese mängu tulemusest olenemata. Seekord aga siiski eeldan kas viiki või kodumeeskonna võitu.

25.02.2014, St. Johnstone vs. Motherwell, kell 21.45, McDiarmid Park.

TonyBeti koefitsiendid: St. Johnstone 2.30; viik 3.25; Motherwell 2.95.

Samal ajal peab Motherwell, kus pallib ka meie Henri Anier, sõitma külla Šotimaa liigatabeli kuuendale St. Johnstonile. Kodumeeskonna viimane liigavõit pärineb 21 jaanuarist.

Motherwell on kolmeteistkümnest võõrsil peetud kohtumisest saanud seitsmel korral kirja võidu. Kodumeeskonda on aga kodus saatnud edu seitsmel korral kolmeteistkümnest. Motherwell vajab selles kohtumises kindlasti võitu, et kinnitada end kohale, mis tagaks järgmisel hooajal koha UEFA Euroopa liigas. Vahe järgnevaga on küll kuue punktiline aga see võib sulada kiiremini kui kevadine lumi.

Anier on seni jäänud seitsme löödud väravani ning loodetavasti toob teisipäevane mäng sinna lisa. Viimati kohtuti omavahel selle aasta esimesel jaanuaril  ning siis purustas kodus mänginud Motherwell St. Johnstoni 4-0. Soovin ka seekord edu „meie mehe pundile“ ja eeldan siin külaliste võitu!

Eesti
Teemad: