HomeJalgpall › Põnevad kombineeritud panused Euroopa liigade poolfinaalide korduskohtumisteks

Põnevad kombineeritud panused Euroopa liigade poolfinaalide korduskohtumisteks

2013-04-30 13:26

Tere.

Jalgpall on üks huvitav mäng ja meeskonnad võivad näidata uskumatuna näivaid tulemusi. Nagu näiteks Liverpool, kes vaatamata oma parima ründaja kõrvalejäämisele või ehk oleks õigem öelda tänu oma parima ründaja eemale jäämisele, võitis Newcastle-it võõrsil 6-0! 
Nüüd aga vaataks ette paari päeva võrra.
 
Täna ja homme lähevad Meistrite liiga poolfinaalide korduskohtumistes kokku hetkel Euroopa neli paremat jalgpallimeeskonda. Kuna esimeste poolfinaalkohtumiste tulemused olid mõlemad suureskoorilised siis vaid väga optimistlikult häälestatud Hispaania jalgpalli austajad saavad loota Reali ja Barca edasipääsule. Aga seda suuremad on ka koefitsiendid ja jänes šampust ei joo! See, et kodumeeskonnad võivad seekordsed matšid võita, tundub suhteliselt loogiline.
 
Aga eks kõik sõltub mängu alguste õnnestumistest ja individuaalsetest eksimustest. Igatahes erinevaid variante TonyBets leidub, nii ühe kui teise jalgpallifilosoofia austajatele. Ning koefitsiendid  on TonyBets sellised, mida ei paku ükski teine sarnane ettevõte. 
 
Kindlapeale minek näeks loogiliselt välja järgmine: Reali võit ( 1,57), Borussia edasipääs ( 1,16), homme Barca võit ( 1,83) ja Bayerni edasipääs ( 1,01). Kokku  1 eurose panusega  summaarne võidukoefitsient 3,40. Kui aga loota Bayerni viigile või isegi võidule tõuseb koefitsient 7,08 peale. Sellist varianti mina prooviksin.
 
Samasugust põnevust aga kraadi võrra madalamal tasemel pakub neljapäev, kui toimuvad Europa liiga poolfinaalide korduskohtumised Chelsea vs. Basel ja Benfica vs. Ferenbache. Asi saab hoogu just Fenerbache koduvõiduga ja kuigi ennustatakse Benfica võitu ja edasipääsu siis võivad just türklased olla need, kes nii mõnegi TonyBeti ennustaja tuju kraadi võrra tõstavad. Türgis oli suhteliselt võrdsete meeskondade mäng ja üheväravaline edu annab võimaluse kaitsvalt alustada ja loota vasturünnakutele. 
 
Chelsea ja Baseli paaris tundub olevat kaalukauss juba piisavalt kreenis, et end tagasi Baseli poole tagasi kallutada. Kuigi ei maksa unustada, et Basel suutis ühe inglise klubi juba Euroopa liiga play-off staadiumis välja lülitada. Nimelt Tottenhami. Huvitavalt põnevaks teeks neljapäeva õhtupooliku selline valik: Chelsea ja Basel viigistavad ( 4,25) ja edasi pääseb Chelsea (1,04) ning samuti viigistavad Benfica ja Ferenbache ( 4,20) ja edasi pääseb tänu sellele Fenerbache (1,90). Summaarne TonyBet koefitsient kokku 35,27. 
 
Soovin TonyBetlastele head ennustamist ja põnevaid jalgpallilahinguid!! 
Eesti
Teemad: