HomeJalgpall › Portugal või Rootsi?

Portugal või Rootsi?

2013-11-15 12:22

Tere.
 
Vaatame kahasse värske Eesti meistermeeskonna peatreeneri Marko Kristaliga reedeste play offide esimesi mänge.
 
15.11.2013, Portugal vs. Rootsi, kell 21.45.
 
TonyBeti koefitsiendid: Portugal 1.60; viik 3.75; Rootsi 6.20.
 
Kindlasti kõige intrigeerivam kohtumine. Portugal alustab kodus. Mis aga ei tähenda sugugi rünnakule tormamist, vaid ikka rahulikult ja kindlalt kaitses alustamist, sest vastas on ju Ibrahimovic ja co. 
 
Nagu ma eelmises blogis juba kirjutasin, siis Ronaldo headus pääseb maksvusele, kui on võimalik kiirelt rünnata ja üks-üks olukordi tekitada. Usun, et rootslased soovivad initsiatiivi anda kodumeeskonnale ja sellega nad välistavad vasturünnakute võimaluse. Mõlemad staarmängijad teavad kui palju on mängus ja seekord ei ole isegi nendesugustel põhjust tujutsemiseks. Kuid loomulikult ei piisa vaid nende kahe staari ponnistusest, et hea tulemus välja mängida. 
 
Sellistes kohtumistes saavad tavaliselt au väravaid lüüa just mitte kõige suuremad staarid. Postiga ja Elmander näiteks. Kokkuvõtvalt saab otsustavaks teine kohtumine Rootsis, sest eeldan siit viiki.
 
15.11.2013, Ukraina vs Prantsusmaa, kell 21.45.
 
 
Hoolimata sellest, et Ukraina peab oma esimese kohtumise kodus, on selles paaris siiski suurimaks favoriidiks Prantsusmaa. Neil jagub suurepäraste oskustega mängijaid igasse liini. 
 
Suurimaks peavaluks peatreeneril on hoopis see, keda neist suurepärastest ja veelgi suurepärasematest pingile jätta? Ning millise formatsiooniga prantslased üldse välja lähevad. Suurimad trumbid on Ribery ja Pogba. Mida on vastu panna Ukrainal? Suurt vast ei midagi, kui ainult vasturünnakud, mida peaks teadma ka prantslased ja need juba eos summutama. 
 
Ukraina ainuke lootus pääseda MM-ile on kannatlik ja kohusetundlik kaitsetöö, teravad vasturünnakud ja standardolukorrad. Kuid usun siiski kindlalt Prantsusmaa võitu nii mõlemas mängus kui ka edasipääsejatena.
Eesti
Teemad: