HomeJalgpall › Siin ja sealpool La Manche väina

Siin ja sealpool La Manche väina

2013-11-08 11:43

10.11.2013, Olympic Marseille vs Sochaux, kell 18.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Olympic 1.53; viik 3.75; Sochaux 7.50.
 
Kokku saavad tabeli ülemises osas hõljuv Olympic ja väljakukkumise tsoonis rabelev Sochaux. Ning kuigi tagumise poole meeskonnal ei tohiks tabeli viienda meeskonna vastu võimalusi ol, annavad just Olympicu viimaste aegade väga kesised tulemused lootust alumise otsa meeskondadele punktilisa teenida. 
 
Lisaks kaotustele koduliigas on Olympic pidanud tunnistama ka vastaste paremust Meistrite Liiga alagrupiturniiril. Senini veel nullipoisi staatuses Olympic ei saa kuidagi endale hoogu sisse ja koduliigas on lisaks kaotatud viimasest neljast kohtumisest kolm, viimases mängiti aga viiki. Sochaux on suutnud viigistada Monacoga ja St.Etiennega - meeskondadega kes troonivad tabeli ülemises osas nagu Marseille’gi. 
 
Raske on siit oodata külaliste võitu kui arvestada, et siiani neil see veel puudub. Aga arvestades Olympicu kehva minekut on viik ootuspärane.
 
10.11.2013, Man Utd. vs Arsenal, kell 18.10.
 
TonyBeti koefitsiendid: Man Utd. 2.30; viik 3.40; Arsenal 3.10.
 
Selle paari puhul võib tabelis paiknemise kui võrdluskoha kohe nurka visata. Jah, Arsenal on juhtimas ja alustanud hooaega suurepäraselt. Jah, ManU on tegemas üle pikkade aastate ühte kehvemat hooaja algust aga see kõik unustatakse kui minnakse Old Traffordil vastakuti. Endine Arsenali staarründaja van Persie soovib kindlasti enda väärtust endiste kaaslaste vastu tõestada. 
 
Seeevastu Arsenali kolmiku Özil, Ramsey ja Giroud peatamine saab ManU kaitsjate jaoks olema väga keeruline ja siin vajavad nad abi ka oma poolkaitsjatelt. Mis annab omakorda tegutsemisruumi Londoni meeskonna poolikutele. Rooney ja van Persie ohjeldamisega peavad aga Arsenali kaitsjad hakkama saama omapäi. Vaid Wilshere ja Arteta saavad neid vahetevahel abistada. 
 
Özili liikuvus, enesekindlus palliga ja söödud on suureks relvaks Arsenalile. Eeldatavasti pööritab palli rohkem külalismeeskond ja kaldun neile ka edu ennustama.  
Eesti
Teemad: