HomeJalgpall › Skandinaavias käib vutielu täie hooga

Skandinaavias käib vutielu täie hooga

2014-05-23 15:11

26.05.2014, Malmö FF vs AIK, kell 20.05, Swedbank Stadion.

TonyBeti koefitsiendid: Malmö FF 1.72; viik 3.65; AIK 4.50.
 
Rootsis on oodata suurt mängu kui kohtuvad suured rivaalid Malmö ja neile Stockholmist Solnast külla sõitev AIK.

Malmö on haaranud hetkel, kui mängitud on 10 vooru, liidripositsiooni ja küllatulev AIK asub viiendal tabeli real ja suutnud koguda seitse punkti vähem.

Malmö on kaotanud vaid ühe mängu, aga selle just koduväljakul. AIK seevastu pole võõrsilt veel kaotusega lahkunud. Kodumeskond võidab väikeste skooridega ja omab praegu kolmemängulist võitude seeriat.

AIK kaotusteta mängude seeria  on viie mängu pikkune. Kui Malmö laseb endale reeglina lüüa vähe väravaid, siis AIK on lubanud enda võrku sahistada juba kaheteistkümmnel korral. Mängus on kõvasti elektrit ning kodumeeskond põhjustab AIK-le esimese võõrsil kaotuse tulemusega 2-1.
 
25.05.2014, Viking vs Bodo/Glimt, kell 19.00, Viking Stadion.

TonyBeti koefitsiendid: Viking 1.45; viik 4.10; Bodo/Glimt 6.95.
 
Stavangeris võõrustab kohalik Viking Bodo/Glimti. Kodumeeskond asetseb tabelis 17 punktiga neljandal real ja neist kolm punkti vähem kogunud Bodo/Glimt üheksandal.

Tõotab tulla huvitav kohtumine, sest Viking on suutnud kodus võita oma neljast mängust vaid ühe ning Bodo/Glimti skoor võõrsil on täpselt sama. Bodo/Glimti kahjuks räägib asjaolu, et enda selja taha on esimese kümne mänguga lastud lüüa seitseteist väravat ja ise on suudetud lüüa vaid kuusteist.

Vikingil on all neli mängu, kust nad pole suutnud võitjana väljakult lahkuda. Seevatsu Bodo/Glimt on suutnud oma kaotuste jada lõpetada ja lahkunud väljakult kolmes viimases mängus võidukalt. Andmine tuleb tuline ja näeme ka väravaid, kuid meeskonnad saavad kumbki ühe punkti tänu 2-2 viigile.

Eesti
Teemad: