HomeJalgpall › Suured vastamisi nii tipus kui põhjas

Suured vastamisi nii tipus kui põhjas

2014-03-21 12:12

23.03.2014, Real Madrid vs Barcelona, kell 22.00, Santiago Bernabeu.

TonyBeti koefitsiendid: Real Madrid 2.25; viik 3.60; Barcelona 3.15.
 
La Liga kõige oodatum kohtumine saab toimuma pühapäeval Madridis kui linna saabub Barcelona et mõõtu võtta El Classico raames Real Madridiga.

Rahulikumalt saab sellele kohtumisele vastu minna võõrustaja sest ollakse nelja punktiga juhtimas Barcelona ees ja koduväljakul on tulnud kaotajana lahkuda sel hooajal vaid korra. B

arcelona seevastu peab kindlalt pealinnast võidupunktidega lahkuma sest kaotuse korral tundub et tiitel on nende jaoks see hooaeg lõpplikult käest libisenud.

El Classico pole kunagi igav ja sündmuste vaene ja kui väljakul ihkavad tegusid teha sellised pooljumalad nagu Messi ja Ronaldo siis on loota ka rohkesti väravaid. Väravaid me ka näeme kui Real Madrid teeb 3-1 võiduga suure sammu tiitli poole.

 
22.03.2014, VfB Stuttgart vs Hamburger SV, kell 16.30, Mercedes-Benz Arena.

TonyBeti koefitsiendid: Stuttgart 2.00; viik 3.60; Hamburg 3.55.
 
Saksamaal kohtuvad kaks suurt klubi kes kindlasti ihkavad mängida tiitlitele aga see hooaeg peavad leppima sellega et tihe võitlus käib selle vastu et mitte liigast välja kukkuda.

Kodumeeskond Stuttgart on väga täbaras olukorras. Viimane võit liigas saavutati eelmise aasta detsembris ja sellele on järgnenud kaheksa kaotust ning kahest viimasest voorust kaks viiki. Tabelis ollakse eelviimased kolm punkti täiesti põhjast ja kaks punkti päästvast tabelireast millel asub nüüdne vastane Hamburg.

Ka Hamburgil on olnud kaheksa mänguline kaotuste seeria kuid viimasel ajal on asjad paremuse poole pöördunud ja viimasest kahest voorust on tabelisse saadud neli punkti. Mõlemad meeskonnad vajavad punkte nagu õhku kuid neid jagatakse Stuttgardis vaid üks per team sest rohkem punkte 1-1 viigi eest ei anta.

Eesti
Teemad: