HomeJalgpall › Tabelis alt üles või ülevalt alla

Tabelis alt üles või ülevalt alla

2013-11-29 15:08

01.12.2013, Tottenham vs. Manchester United, Premier League, kell 14.00
 
 
Londoni kuumas vastaseisus lähevad vastamisi kriisis vaevlev Tottenham Hotspur ja oma uue treeneri all mängu leidev Manchester United.
 
Tottenham, kes maitses viimati võidurõõmu kuu aega tagasi, on pärast viimase vooru hävingut teisele Manchesteri suurklubile kistud spekulatsioonidesse, mis hõlmavad nii treenerit, mängijaid kui ka klubi juhtkonda. 
 
ManU, kes küll eelmises voorus Cardiffist pidi lahkuma pettumust valmistava viigiga, näitas see, vastu kolmapäeval oma tõelist potentsiaali Champions Leagues Saksa tippklubi vastu lüües viis vastuseta väravat.
 
Tottenham üritab peatada oma langemist tabelis, kuid see ei saa olema kerge, kuna ManU on saanud hoo sisse ja tahab kindlasti tabelis veel ülespoole rühkida. Tulemus paneb Villas Boase treeneritooli veel kõvemini kõikuma, sest ManU võttab kindla 3-0 võidu.
 
30.11.2013, Hertha Berlin vs. Augsburg, Bundesliga, kell 16.30
 
 
Saksamaa pealinna klubi Hertha üritab oma tabelis allapoole kihutamist peatada külla tuleva Augsburgi arvelt. Hertha, kes alustas oma tagasitõusmist Bundesligasse väga bravuurikalt, on praeguseks oma hoogu minetamas ja langenud tabelis juba kaheksandale reale. 
 
Augsburg seevastu on pärast tagasihoidliku algust saanud hoo sisse ja rühib tabelis jõudsalt ülespoole. Praegu lahutab Herthat ja Augsburgi tabelis vaid kaks kohta ja kaks punkti, nii et selle mängu võidupunktid on tabeliseisu arvestades väga väärtuslikud. Augsburg annab küll pealinnas kõva lahingu, kuid Hertha peatab oma languse tänu 2-1 võidule. 
Eesti
Teemad: