HomeJalgpall › Tagasi klubilainele

Tagasi klubilainele

2014-03-07 12:50

09.03.2014, FSV Mainz 05 vs. Hertha Berlin, kell 18.30, Coface Arena.

TonyBeti koefitsiendid: Mainz 2.20; viik 3.30; Hertha 3.40.

Saksamaal lähevad vastamisi kõvat hooaega ja kõrgeid kohti nooliv Mainz ning neist tabelis kaks punkti ja kohta tagapool olev Hertha. Mainzi hoog on muljetavaldav, sest viimases voorus alistati võõral väljakul Leverkusen.

Hertha viimane voor oli klubile pettumust valmistav, kuna kodus ei suudetud enamat 0-0 viigist tabeli allotsas paikneva Frieburgi vastu. Mainzi püsimine eurokohtade konkurentsis on üllatav, sest kuigi meeskond asub tabelis kõrgel kuuendal kohal, on nende väravate vahe kolme väravaga negatiivne. Hertha seevastu on mänginud võõrsil kindlamalt kui kodusel olümpiastaadionil.

Võõrsil on saadud vaid kolm kaotust, kuid kodus on neid kogunenud viis. Need statistika nüansid annavad eelduse tuliseks kohtumiseks. Tuline seekohtumine tulebki ning Mainzi hoog ja silme ees sillerdav eurokoht annavad neile koduvõidu tulemusega 3-1.

09.03.2014, Bordeaux vs. Lyon Olympique, kell 22.00, Stade Chaban Delmas.

TonyBeti koefitsiendid: Boreaux 2.35; viik 3.05; Lyon 3.35.

Viimasel ajal vaid kodus häid mäng mängiv ja võite noppiv Bordeaux võõrustab viike armastavat ja värava löömisega hädas olevat Lyoni. Lyon, kellel seisab ees raske ülesanne võtta ülivajalikke punkte Bordeauxis (kes on võitnud koduväljakul) neljateistkümnest kohtumisest üheksa, on veel hetkel hädas realiseerimisega.

Kaks viimast mängu liigas on lõppenud väravateta viigiga ja ka Euroopa liigas suudeti edasipääs tagada vaid tänu 1-0 võidule. Bordeaux seevastu on viimases kolmes kodumängus löönud vähemalt kaks väravat mängu kohta. Ja kuna ka tabeliseis on intrigeeriv - eeskondi lahutab vaid kaks punkti - siis on oodata kõva andmist.

Märgid jäävad samaks ka mängus. Bordeaux lööb kodus oma kaks ära ja Lyon ei suuda kolmandas mängus järjest väravate arvet avada. Tulemus - Bordeaux võidab 2-0.

Eesti
Teemad: