HomeJalgpall › Teine vaatus

Teine vaatus

2014-06-20 14:10

MM-i alagrupifaasis käivad teise ringi mängud ja reedestest kohtumistest valisin Itaalia osalusega ja pühapäevastest Venemaa-Belgia vastasseisu.

20.06.2014, Itaalia vs Kostariika, kell 19.00, Pernambuco staadion.
 
 
Taustaks niipalju, et mõlemal on kirjas võit esimesest kohtumisest. Itaalia seljatas Inglismaa ja Kostariika üllatusena Uruguai.
 
Esimeses kohtumises üllatuse vormistanud Kes-Ameerika meeskond on endale võidelnud välja võimaluse surmagrupist edasipääsuks. Selleks aga tuleb neil Itaalia vastu näidata suurepärast meeskondlikku tegutsemist ja loota jällegi Olympiacoses palliva Joel Campelli sähvatustele.
 
Nimelt tema oli peamine põhjus ühe värava ja üha väravasööduga, et Uruguay löödult platsilt lahkuma pidi. Kuidas saavad sellise kiire mängijaga aga hakkama Itaalia kaitsetrio mängijad ? Omakorda peamurdmist on Kostariika treeneritel.
 
Kuidas ja kes ahistaks Pirlot? Marchisio ja paremal äärel suurepäraselt Inglismaa vastu tegutsenud Candreva on samuti ohtlikud. Ning Balotellit, kes on nii Cesare Prandelli kui ka meeskonnakaaslaste abil muutunud täiskasvanulikumaks, ei saa samuti hetkekski valveta jätta.
 
Uruguai paljud koondislased on kahjuks vananevad dinosaurused ja Kostariika võit nende üle oli õiglane. Itaalia vastu aga nii kergelt ei pääseta ning kui siit õnnestub välja võidelda viik peaksid „rikka ranniku“ mehed õnnelikud olema.     
 
22.06.2014, Belgia vs Venemaa, kell 19.00, Maracana staadion.
 
TonyBeti koefitsiendid: Belgia 2.00; viik 3.40; Venemaa 3.95.
 
Kokku lähevad kaks meeskonda, kus talendikatest meestest juba puudust ei ole. Ühed on seelise koosseisu saavutanud tänu suurepärasele noortetööle ja talendikate noorte kasvatamisele.
 
Teine aga lihtsalt suuremale valikule põhinedes. Belgia noored ei olnud sugugi kehvad esimeses kohtumises Alžeeria vastu. Lihtsalt neil ei jagunud esimesel poolajal piisavalt kogemusi ja energiat, kuidas lahti muukida kogenenud aafriklaste kaitsemängu.
 
Hazardi osavusele vaid loota oleks rumal! Siiski lagunes ka Alžeeria kaitse ja kolm punkti saadi belglaste kontosse. Venemaa aga pidas maha suhteliselt tasavägise, kuid ilmetu kohtumise Lõuna-Koreaga.
 
Väravavaht Akinfejevi prohmakas sundis peatreener Capellot tegema kaks ründava suunitlusega vahetust ja see tasus end juba paari minutiga ära. Selge on aga see, et Venemaa ei saa enam rahulduda viigiga.
 
Võidukohustus sunnib neid mängima. Mis omakorda võib anda võimaluse Belgiale mängida sellist jalgpalli, millega nad saavutasid edu MM-ile kvalifitseerumisel. Belgia rahuldub ka viigiga.
Eesti
Teemad: