HomeJalgpall › Tiiruga tagasi Inglismaale

Tiiruga tagasi Inglismaale

2014-03-14 15:45

Pühapäeval võtavad mõõtu Premiere league neli suurt millest üks Lääne-Inglismaa ja teine Põhja- Londoni derby.

16.03.2014, Man Utd. vs. Liverpool, kell 15.30, Old Trafford.

TonyBeti koefitsiendid: Man Utd 2.45; viik 3.45; Liverpool 2.82.

ManU on selgelt sellel aastal olnud häda ründemängu teravusega ja resultatiivsusega. Midagi käärib ka meeskonna sees. Selliseid sõnavõtmisi mängijate poolt nagu viimasel poolaastal ei oleks Fergusoni ajal saanud endale lubada isegi kõige suuremad staarid.

Ülim on meeskonna edu ja kui selleks on vaja mõni staar minema saata siis seda ka tehti. ManU keskväli ja ääred on justkui hambutud ja Rooney tugevus ründajana kaob kaitsetööd tehes ja keskväljal mängides. Liverpool aga hoiab kõrget kohta just tänu sellele mida eelpool ManU puudusteks nimetasin.

Suurimaks teeneks on kord ja selge arusaam sellest kuidas tahetakse mängida. Lisaks veel kaks sellist ründajat, kelledest üks on suurepärase individuaalse meisterlikkusega ja super väravatelööja ning teine super kiirusega ja oma võimalusi väga hästi realiseeriv ründaja.

Sturridge ja Suarez. Meeles peab ManU puhul pidama ka seda, et kolm päeva peale seda kohtumist on neil ees Meistrite liiga ja 0-2 kaotusseis esimesest kohtumisest Olympiacosega. Siit kohtumisest ootam mina aga ainult Liverpooli võitu!

16.03.2014, Tottenham vs. Arsenal, kell 18.00, White Hart Lane.

TonyBeti koefitsiendid: Tottenham 3.00; viik 3.35; Arsenal 2.38.

Palju intrigeerivam kohtumine aga leiab aset Londonis, kus maid jagavad Tottenham ja Arsenal. Kummalgi all kohtumised Euroopast. Arsenal viigistas Müncheni Bayerniga 1-1 võõrsil. Tottenham mängib aga neljapäeva õhtul kodus Benficaga.

See on aga väga tõsine ja raske kohtumine. Nii Arsenal kui ka Tottenham maadlevad vigastustega. Ja ka pikk hooaeg hakkab mõlemale mõjuma. Kahjuks ei ole nende mängudes enam sellist sädet ja energiat kui sügisel. Aga loodetavasti kevadine päike ja lootus peatsele hooaja lõpule annab meestele lisaenergiat ja kohtumine kulgeb tempokaks ja väravaterohkeks. Tottenhami viimane mäng Inglismaal kujunes aga fiaskoks.

 Chelseale kaotati suisa 4-0. Vigu tehti nii keskväljal kui kaitses. Arsenal on hädas kui vastane võtab neilt rünnaku hoo maha ja mängib kaitses kompaktselt. Huvitavalt on Tottenham esinenud võõrsil paremini kui kodus. Ja kodus vaevab neid väravate löömise kriis.

Eks surve publikult kui ka vastaste mängustiil tingivad selle. Arsenal peab nüüd end kokku võtma, unustama kaotused Euroopas ja rühkima Premieris ülespoole. Eks loodavad nii ühe kui teise meeskonna poolehoidjad omade võitu kuid mina eeldan viigilist tulemust!

 

Eesti
Teemad: