HomeJalgpall › Uduselt Inglismaalt ja päikeselisest Hispaaniast

Uduselt Inglismaalt ja päikeselisest Hispaaniast

2013-12-13 19:38

15.12.2013 Tottenham vs. Liverpool, Premier League, kell 18:00.
 
 
Udusel Albionil kohtuvad kaks meeskonda kes on sattunud võidusoonele ja noolivad tippmisi kohti tabelis. Nii Tottenham kui Liverpool on võitnud liigas kaks viimast kohtumist mis annab omavahelisele kohtumisele kindlasti vürtsi juurde.
 
Tottenhamil on kasutada koduväljaku eelis kuigi seda pole suudetud viimasel ajal eriti ära kasutada sest viimasest koduvõidust on möödas juba rohkem kui poolteist kuud.
 
Kui siia lisada juurde et Liverpool on oma võidumängudes sõltumatta sellest kus mängitakse löönud alati vähemalt kolm väravat siis pakkun et ka seekord näeme rohkelt väravaid ja Liverpool saab väärt võõrsil võidu tulemusega 3:1.
 
15.12.2013 Sevilla vs. Athletic Bilbao, La Liga 20:00.
 
 
Päikeselises Hispaanias lähevad vastamisi Sevilla ja Athletic Bilbao kes mõlemad on suutnud oma kolm viimast lahingut võidusadamasse tüürida. Neljas järjestikune võit sobiks mõlemale meeskonnale ja arvestades seda fakti on oodataa väga tulist madistamist.Athletic Bilbao enesekindlus on kindlasti laes sest alistati ju eelmises voorus koduväljakul tabeli liider Barcelona.
 
Sevillalgi ei tohiks mast maas olla sest viimases kolmes võidumängus on vastaste võrku sahistatud üheksal korral. Athletic pole võõrsil see hooaeg ühtegi mängu veel viigistanud kuid nüüd see muutub sest Sevillast naastakse 2-2 viigiga. 
Eesti
Teemad: