HomeJalgpall › UEFA Euroopa liiga viimane voor

UEFA Euroopa liiga viimane voor

2013-12-10 19:59

Tere.
 
Sel nädalal toimuvad nii Meistrite Liiga kui ka Euroopa liigas alagruppide viimased mängud, et siit edasi minna juba talvepausile ja taas kohtuda juba uute vastastega veebruaris. Valisin seekord neljapäevased kaks kohtumist ühest ja samast alagrupist.
 
12.12.2013, Fiorentina vs. Dnipro Dnipropetrovsk, kell 20.00, Stadio Artemio Franchi.
 
TonyBeti koefitsiendid: Fiorentina 2.00; viik 3.35; Dnipro 3.75.
 
Kuna alagrupis on juba edasipääsejad ja väljalangejad selgunud, siis on pinged maas ja ukrainlaste puhul ka viimane kohtumine enne talvepuhkuse algust. Fiorentina on Serie A-s hetkel viiendal kohal ja hoiab head joont. Viimati kaotati küll heas hoos olevale AS Romale. 
 
Kodustes mängudes seitsmest võimalikust neli võitnud ja kaks viigistanud, juurde ka üks kaotus - külaliste jaoks ka pingevabalt mängides näib võitu saavutada raske. Dnipro sõidab Itaaliasse taskus 2-2 viik tabelis vaid punkti võrra eespool oleva Harkovi Metallistiga. Omavahelise esimese kohtumise võitis Fiorentina 2-1. 
 
Mängu iseloomustas Fiorentina poolelt saadud neli kollast ja üks punane kaart. Kõik väravad löödi teisel poolajal. Kokkuvõtlikult võib öelda, et peatreenerid saavad võimaluse eksperimenteerida koosseisuga ja anda põhimeestele puhkust. Dnipro üllatab 2-1!
 
12.12.2013 19:00, Pandurii Targu Jiu vs. Pacos Ferreira,   kell 20.00, Cluj Arena.
 
 
Fiorentina ja Dnipro on ammu läinud oma teed. Panduriil ja Ferreiral on vaid võimalus vaadata vesise suuga ja mängida omavahel tiitlile „alagrupi luuser“. Hetkel on selleks „luuseriks“ rumeenlased, kogutud ühe punktiga. Portugali meeskond on suutnud välja võluda ühe viigi rohkem ja seega kokku kaks silma. 
 
Mis aga hämmastab tõsiselt on mõlema meeskonna väga, väga kehv ründemäng ja löödud väravate arv. Kahepeale on kokku suudetud lüüa 4 väravat 10 mänguga.  Nüüd on siis võimalus paugutada ja laksutada. Ferreira on oma koduse liiga tabelis suisa viimane. Jällegi tõestus sellest, et väiksematel klubidel on raske kahes tugevas sarjas hästi esineda. Pandurii aga on suutnud Rumeenias stabiilsust säilitada ja on hetkel neljas. Omavaheline eelmine kohtumine jäi viiki 1-1. 
 
Ning pika jutu lõpetuseks pean mainima, et kes viitsib seda kohtumist võimalusel vaadata peab olema kas emma-kumma meeskonna tõsine fänn või segane jalgpallihullJ. Mina eeldan siit rumeenlaste edu või viiki. 
Eesti
Teemad: