HomeJalgpall › Viimased ettevalmistused ja Soome liigajalgpall

Viimased ettevalmistused ja Soome liigajalgpall

2014-06-06 15:15

Veel on jäänud vaid nädal ja siis on jalgpalli üleküllus tõsiasi. Veel on aega mängida viimaseid treeningkohtumisi, kuid kuskil mängitakse ka liigajalgpalli. Nagu näiteks Soomes.
 
07.06.2014, Mehhiko vs Portugal, kell 03.30, Foxborough, USA.
 
TonyBeti koefitsiendid: Mehhiko 2.95; viik 3.05; Portugal 2.45.
 
Mõlemad meeskonnad on osalised algaval MM-il. Loomulikult ollakse erinevates alagruppides ja suure tõenäosusega nad omavahel ka kokku ei lähe.
 
Millised on nende kahe viimased tulemused? Mehhiko pidi mõnevõrra üllatuslikult tunnistama Bosnia ja Hertsegoviina paremust 1-0 neljandal juunil. Portugal veeretas Kreekaga viiki 0-0.
 
Mehhiko vastu tundub tõenäolisem, et trio Ronaldo, Pepe ja Meireles platsile ei jookse. Neist kolmest on kindlasti suurim murelaps peatreenerile Ronaldo, sest tema on mängija, kes on võimeline üksinda otsustama mängu saatust. 
 
Mehhiklaste koosseis on  ühtlasem ja kuna tegemist on mõlema jaoks viimase ettevalmistava kohtumisega, siis soovitakse kindlasti mängitada põhimeeskonda ja teha vahetusi vaid siis kui on vajalik.
 
Kuid nii Portugali kui ka Mehhiko ülesandeks saab tõenäoliselt välja võidelda alagrupis teine koht. Alati on hea turniirile sõita, kui on võit viimasest kohtumisest tagataskus. Seekord eelistaksin Mehhikot.
 
08.06.2014, Honka vs RoPS, kell 17.30, Tapiolan Urheilupuisto.
 
TonyBeti koefitsiendid: Honka 2.00; viik 3.20; RoPS 3.75.
 
Soome liiga on oma keskpaika jõudmas ning 12 voorus võõrustab Honka külalisi põhjast. Kodumeeskond on hetkel kuues, RoPS 11-s. Punkte nende vahel aga vaid 3. Honka on kodus statistiliselt paremini esinenud kui RoPS võõrsil.
 
Külalisi vaevab selgelt väravalöömise kriis, Honka on aga mänginud liiga lahtist jalgpalli. Väravaid küll lüüakse, kuid  samas on enda kaitse laokile jäetud.
 
Huvitaval kombel on viieteistkümnest korrast, kui omavahel kohtutud, vaid korra läinud võit Rovaniemele. Ja seda juba nii ammu kui 2003 aastal Ykkoses mängides.
 
Samas iseloomustab viimase aja kohtumisi väravate vähene arv mängus, mis näitab, et vastased on võrdsed ja väärivad teineteist. Seekord on aga minu nägemuse järgi Honkal rohkem lootust kolm silma tabelisse juurde saada.
Eesti
Teemad: