HomeJalgpall › Viimased viimistlused

Viimased viimistlused

2014-06-06 14:40

08.06.2014, USA - Nigeeria, kell 01.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: USA 2.00; viik 3.15; Nigeeria 3.75.
 
Meeskonnad annavad viimast lihvi enne suurturniiri algust. USA võtab kodupinnal vastu Nigeeria.
 
USA on valinud hoolikalt oma viimase vastase, sest MM i esimeses kohtumises kohtutakse just Aafrika meeskonna Ghanaga.
 
Ameeriklastel on all maavõistluse võit nädala eest Türgi üle ning viimastes mängudes on löödud vähemalt kaks väravat. Nigeeria, kes kohtub esimeses MM mängus Iraaniga, on viimastes sõprusmängudes pidanud leppima viigiliste tulemustega.
 
Nädalatagune mäng Kreekaga lõppes väravateta viigiga ja enne seda viigistati Šotimaaga. Seekord Nigeeria viigiga ei pääse, sest USA lööb jälle oma tavalised kaks väravat ära ja võidab 2-0.
 
08.06.2014, Prantsusmaa - Jamaika, kell 22.00.
 
 
Prantsusmaagi on endale valinud viimaseks sparringpartneriks sama regiooni meeskonna, kellega kohtutakse esimeses MM mängus.
 
Kui Prantsusmaa esimene vastane MM-il on Honduras, siis nädal enne avakohtumist mängitakse Jamaikaga. Prantsusmaa kaks viimast kontrollkohtumist on lõppenud erinevate emotsioonidega. Kui Norra alistati kindlalt 4-0, siis Paraguai vastu ei suudetud enamat 1-1 viigist.
 
Nüüd oleks kindlasti vaja hea emotsiooni saavutamiseks võitu, kuid Jamaika on näidanud, et hoolimata sellest, et nad ei pääsenud MM-ile, on mängitud viimasel ajal väga hästi. On võidetud Serbiat ja viimati viigistati Egiptusega.
 
Seekord saab Prantsusmaa sõita Brasiiliasse hea emotsiooniga, sest oma viimane peaproov võidetakse kindlalt 3-0. 
Eesti
Teemad: