HomeJalgpall › Viimases voorus nii mõndagi mängus

Viimases voorus nii mõndagi mängus

2014-05-16 17:06
17.05.2014, FC Sochaux vs. Evian, Ligue 1, kell 22.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: FC Sochaux 3.30; viik 3.30; Evian 2.25.
 
Omamoodi finaal toimub laupäeva õhtul Sochauxi kodustaadionil kus kodumeeskond võtab otsustavas väljakukkumist selgitavas mängus vastu neist tabelis punkti võrra eespool oleva Eviani. Kuna tegemist on viimase vooru mänguga, siis näitab tabeliseis seda, et Sochaux vajab kõrgemas seltskonnas püsimiseks ainult võitu, kuid Evianile piisab ka viigist. 
 
Viimased 66 aastat kõrgemas seltkonnas püsinud Sochaux on teinud muljetavaldava hooaja lõpu, pole viimases seitsmes mängus kaotusekibedust tuntud ja nüüd jääb teha veel see viimane kolmepunktine samm. Evianil on küll viimasest voorust all võit, kuid enne seda saadud kolm järjestikkust kaotust on seadnud meeskonna situatsiooni, kus nüüd peab kindlasti vältima kaotust. 
 
Kerge see olema ei saa, sest Sochaux on kodus mänginud hästi ja meeskonnal enesusku jagub. Mäng tuleb põnev, kuid Eviani lootused kustuvad teisel poolajal kui kodumeeskond suudab kahel korral võrgu sahisema panna ja mängib ka järgmisel hooajal kõrgemas seltskonnas tänu 2-0 võidule.
 
18.05.2014, Juventus vs. Cagliari, Serie A, kell 16.00.
 
 
Itaalias on kõik selge. Juventus tähistab pärast viimase vooru mängu oma 30. tiitlit ja Cagliari mängib ka järgmine hooaeg kõrgemas seltskonnas. Küsimus on selle mängu puhul ainult selles, kas Juventus purustab igasuguseid rekordeid. 
 
Viik tagaks Juventusele liigas 100 punkti aga võidu korral saaks Torino uhkusest ainuke meeskond, kes 20 meeskonnalises Seria A-s on võitnud kõik kodumängud. Cagliaril pole midagi mängus ja kui ka oleks, siis poleks neist Juventusele võrdväärset vastast, sest võidetud on see hooaeg võõrsil vaid üks kohtumine. 
 
See annab suure šansi selleks, et Juventus püstitab oma rekordid ja saab oma ajaloolist tiitlit tähistada väga rõõmsalt. Et pidu oleks täielik, võidabki Juventus selle kohtumise 4-0.
Eesti
Teemad: