Home › FC Chelsea
 • Ikka Inglismaal

  2013-12-28 00:15

  Pühapäeva õhtul saavad kokku selle vooru põnevusmängus sinised ja punased. Chelseal ei ole ründeteravust arvestades just kõige paremad päevad. Vaid Hazard-i tegutsemine ja väravad annavad neile esiviisikus püsimiseks vajalikke punkte.

  Eesti
 • Inglismaa Liigakarikas

  2013-12-17 11:57

  Inglismaa liigakarikas lähevad vastakuti paarid Premierist ja neist kahte vaatangi.
   
  Omavaheliste mängude ajalugu erinevates sarjades näitab kindlat pealinlaste paremust. Viimati mindi kokku selle aasta 4. detsembril. Siis said pealtvaatajad näha tõelist väravatega trillerit, kus Chelseal õnnestus lõpuks ikkagi võit 4:3 kätte saada.
   
  Kui sinistel on õnnestunud mängude lõpud ikkagi enda kasuks pöörata ja Premieri tabelis asutakse tänu sellele kolmandal kohal, siis Sunderland vaevleb suisa viimasel positsioonil.
  Eesti
 • Prantsusmaalt ja Inglismaalt

  2013-09-27 10:41

  Prantsusmaa jalgpalli kauaaegne lipulaev Lyon võtab kodus vastu jõudsalt tabelitippu rühkiva Lille. Lyon on aastatetaguse liidrirolli Ligue 1-s minetanud ja see hooaeg jäädi välja nii Meistrite Liigast kui ka seis koduliigas on väga keeruline. 

  Eesti
 • Kõik ei ole veel kadunud!

  2013-05-16 14:57

  Õnnitlused Londoni Chelseale, värsketele UEFA Euroopa liiga võitjatele.  Huvitavalt on taevasinised hetkel kandmas suisa kahte Euroopa tugevaime sarja meistri nime. On nad ju just saanud karika ja nende kapis püsib veel teoreetiliselt ka eelmise hooaja UEFA Meistrite liiga karikas. Seega tõelised Euroopa jalgpalli kuningad. 

  Eesti
 • Hooaeg hakkab lõppema, esimene finaal on ukse ees

  2013-05-14 13:42

  Nagu tavaks on saanud, mängitakse UEFA Euroopa liiga finaal nädala aega varem kui Meistrite liiga finaal. Need kaks kohtumist on ühtlasi märguandeks, et suuremate Euroopa liigade hooaeg on lõppemas või juba lõppenud. Meil siin, põhjapoolsematel aladel, saab aga muru alles kasvuhoo sisse ja ka jalgpallurid alles hakkavad end väljakutel hästi tundma. Vaataks aga ette esimesele finaalile.

  Eesti
 • Meistrid selgunud, väiksemad vennad rabelevad edasi

  2013-05-06 16:22

  Nii Inglismaal kui ka Itaalias on selleks hooajaks asjad klaarid. Klaarid selles suhtes, et selgunud on meistrid. Huvi pakuvad aga võitlused järgmiste kohtade eest. Inglismaal on esikuuik veel selgumas ja kui pidada on veel mõnel kaks, mõnel kolm mängu, on seis nii intrigeeriv, et anna aga olla!!

  Eesti