Home › Fiorentina
 • Neli versus viis

  2014-02-14 15:46

  Prantsusmaal lähevad vastamisi printsipiaalses kohtumises eurokohtade pärast liiga neljas Saint Etienne ja viies Marseille. Kui tiitel otsustatakse Prantsusmaal PSG ja Monaco vahel, siis järgnevate kohtade peale käib kõva andmine.

  Eesti
 • Karikaheitlusi Hispaaniast ja Itaaliast

  2014-01-07 17:06

  Itaalias, kus karikasarjas edasipääseja otsustatakse ühe mänguga, lähevad vastamisi kaks Seria A klubi - hetkel neljandal kohal olev Fiorentina ja kuueteistkümnendat kohta hoidev Chievo. 
   
  Seria A kohtumise sel hooajal Chievo kodustaadionil võitis Fiorentina tulemusega 2-1. Ka edasine hooaeg on kulgenud palju rõõmsamalt Fiorentinale.
  Eesti
 • UEFA Euroopa liiga viimane voor

  2013-12-10 19:59

   Kuna alagrupis on juba edasipääsejad ja väljalangejad selgunud, siis on pinged maas ja ukrainlaste puhul ka viimane kohtumine enne talvepuhkuse algust. Fiorentina on Serie A-s hetkel viiendal kohal ja hoiab head joont. Viimati kaotati küll heas hoos olevale AS Romale. 

  Kodustes mängudes seitsmest võimalikust neli võitnud ja kaks viigistanud, juurde ka üks kaotus - külaliste jaoks ka pingevabalt mängides näib võitu saavutada raske.

  Dnipro sõidab Itaaliasse taskus 2-2 viik tabelis vaid punkti võrra eespool oleva Harkovi Metallistiga. Omavahelise esimese kohtumise võitis Fiorentina 2-1.

  Eesti
 • Maiuspalad Saksamaalt ja Itaaliast

  2013-12-05 17:53

  Mis saaks olla veel põnevam, kui väljakul lähevad vastamisi tabeli teine ja kolmas? Mängus on palju rohkem kui ainult kahe head hooaega tegeva meeskonna omavaheline põnevus.
   
  Leverkusenile tähendaks võit seda, et vahe kuklasse hingava Dortmundiga suureneks kuuele punktile ja ees rühkiv Bayern ei pääseks liiga kaugele.
   
  Dortmundile tooks see aga veelgi rohkem kasu. Võidu korral jõutakse Leverkusenile tabelis punktidega järele ja minnakse ise tabeli teisele reale, kust jääb püüdmisraadiusesse ka Müncheni Bayern.
  Eesti
 • Tippvutti Berliinist ja Milaanost

  2013-11-01 11:47

  AC Milan, kes paikneb endale vägagi harjumatul tabelireal Seria A-s, võõrustab head hoogu näitavat Fiorentinat. Milan kelle mängumootor ei taha kuidagi normaalsetel pööretel käima minna, vajab sellest kodumängust kindlasti võitu, sest muidu kipub hooaeg minema sinna, kuhu keegi ei sooviks, et see läheb. 

  Eesti
 • Inglismaa Capital One karikas ja Itaalia Serie A

  2013-09-24 16:31

  Nädala keskel põikame Itaaliasse ja Inglismaale.

  Eesti