Home › Manchester United
 • Häid munadepühi ja jalgpallielamusi kõigile!

  2014-04-18 18:03

  Pühade ajal on sportlastel tavaliselt kiire aeg. Ka seekordsel pikal nädalavahetusel on jalgpallimurud kaetud mehikeste ja naisukestega kes palli vastase väravasse püüavad lüüa. Heidan pilgu idanaabrite juurde ja ka Inglismaale.

  Eesti
 • Meistrite liiga kütab kirgi!

  2014-03-17 17:25

  Teisipäeval ja kolmapäeval toimuvad kummalgi päeval kaks kohtumist milledest omakorda kahes on asi enam-vähem vaid vormistamise küsimus. Kuid teises kahes on seis intrigeeriv. Mõlemas on osaliseks Inglismaa klubid, kellede koduliiga hooaeg erineb päris tugevalt teineteisest. Aga …,

  Eesti
 • Tiiruga tagasi Inglismaale

  2014-03-14 15:45

  Pühapäeval võtavad mõõtu Premiere league neli suurt millest üks Lääne-Inglismaa ja teine Põhja- Londoni derby.

  ManU on selgelt sellel aastal olnud häda ründemängu teravusega ja resultatiivsusega. Midagi käärib ka meeskonna sees. Selliseid sõnavõtmisi mängijate poolt nagu viimasel poolaastal ei oleks Fergusoni ajal saanud endale lubada isegi kõige suuremad staarid.

  Eesti
 • Pall muudkui veereb

  2014-02-25 11:25

  Meistrite Liiga play-off. Punaste käekäiguga oleme me enam-vähem kursis. Treenerivahetus  eelmisel suvel, kohutav hooaeg sellisele suurele klubile, jaanuarikuine üleminekute aeg jne. Aga edu ei kusagilt. Vaikselt ollakse küll koduses liigas ronitud juba Euroopa liiga kohale, aga kas sinna ka püsima jäädakse, on iseasi.

  Eesti
 • Premier League põnev maailm!

  2014-02-11 11:10

  Seekord siis jälle ainult Inglismaal. Kahjuks või õnneks on selle liiga olukord nii põnev, et ei saa ühtegi vooru enam vahele jätta, uurimata tulemusi, tabeliseisu või vigastatute nimekirja. Seekordsesse valikusse langesid järgmised kohtumised:

  Eesti
 • Premier League ja Superliga

  2013-12-05 17:59

  Mõlemad meeskonnad pidid viimases liigamängus tunnistama üllatuslikult allajäämist oma vastastele. 
   
  ManU kaotas tasavägises kohtumises Evertonile ja Newcastle Swanseale. Nüüd tahavad mõlemad kindlasti jälle võita, sest paiknetakse tabelis suhtelistelt kõrvuti ning meeskondi eraldab vaid üks punkt.
   
  Kui Põhja-Inglismaa klubi jaoks on selline tabelikoht enam-vähem talutav, siis ManU toetajatele, kes on harjunud oma meeskonda nägema pidevalt esikolmikus, ei ole selline koht, kus meeskond hetkel asub, küll kohe kuidagi rahuldust pakkuv.
  Eesti
 • Tabelis alt üles või ülevalt alla

  2013-11-29 15:08

  Londoni kuumas vastaseisus lähevad vastamisi kriisis vaevlev Tottenham Hotspur ja oma uue treeneri all mängu leidev Manchester United. 
   
  Tottenham, kes maitses viimati võidurõõmu kuu aega tagasi, on pärast viimase vooru hävingut teisele Manchesteri suurklubile kistud spekulatsioonidesse, mis hõlmavad nii treenerit, mängijaid kui ka klubi juhtkonda.
   
  ManU, kes küll eelmises voorus Cardiffist pidi lahkuma pettumust valmistava viigiga, näitas see, vastu kolmapäeval oma tõelist potentsiaali Champions Leagues Saksa tippklubi vastu lüües viis vastuseta väravat.
  Eesti
 • Kõik selgeks enne viimast voor

  2013-11-25 15:29

  Nii Meistrite Liigas kui ka Euroopa Liigas on paljudel klubidel enne kahte viimast mängudevooru võimalusi edasipääs kindlustada või ka edasipääsuni jõuda, võites mõlemad allesjäänud kohtumised. Nii ühest kui teisest sarjast valisin täna ühe paari.

  Eesti
 • Siin ja sealpool La Manche väina

  2013-11-08 11:43

  Kokku saavad tabeli ülemises osas hõljuv Olympic ja väljakukkumise tsoonis rabelev Sochaux. Ning kuigi tagumise poole meeskonnal ei tohiks tabeli viienda meeskonna vastu võimalusi ol, annavad just Olympicu viimaste aegade väga kesised tulemused lootust alumise otsa meeskondadele punktilisa teenida.

  Eesti
 • Meistrite liiga lainetes

  2013-10-25 11:22

  Meistrite Liiga mängupäevade järel on huvitav jälgida, kuidas suudavad meeskonnad rasketest mängudest taastuda. Näiteks Juventuse vastasel Serie A-s Genoal on suurepärane võimalus välja pigistada kasvõi viigipunkt. 

  Eesti