Home › Mehhiko
 • Kurb päev Euroopale

  2014-06-27 12:19

  MM-i hirmsa hooga alustanud Holland saab nüüd jõudu proovida väga kindlat mängu näidanud Mehhikoga. Holland alustas finaalturniiri paugutades kohe esimeses mängus viis väravat Hispaanile.

  Eesti
 • Viimased ettevalmistused ja Soome liigajalgpall

  2014-06-06 15:15

  Veel on jäänud vaid nädal ja siis on jalgpalli üleküllus tõsiasi. Veel on aega mängida viimaseid treeningkohtumisi, kuid kuskil mängitakse ka liigajalgpalli. Nagu näiteks Soomes.

  Mõlemad meeskonnad on osalised algaval MM-il. Loomulikult ollakse erinevates alagruppides ja suure tõenäosusega nad omavahel ka kokku ei lähe.

  Eesti
 • Kollane ja kollane

  2013-06-17 15:41

  „Kuidas jalgpall veereb siis kah?“, nagu küsib mu üks teretuttav. Eks ta ikka veereb kah kuidagi. Ning hetkel veereb ta ehk kõige huvitavamalt kahes riigis, kelle rahvuskoondiseid tunneme just kollaste särkide järgi-Rootsi ja Brasiilia.

  Eesti
 • Puhkuste aeg

  2013-06-13 16:56

  Paljud puhkavad, kaasa arvatud väga paljud jalgpallurid. Kuid on ka neid kes suviti puhata ei saa ja et sellel aastal on suvel kohe algamas ka Konföderatsioonide karika mängud siis on osa maailma parimatest isegi suvel rakkes ja puhkusest ei maksa unistadagi.

  Eesti