Home › Newcastle United
 • Saksamaal ja Hispaanias alustavad tippliigad

  2014-08-22 14:15
   
  Sellal kui osad meeskonnad ja liigad lähenevad vaikselt hooaja lõpule, siis suured liigad alles alustavad ja teevad oma esimesi samme. Saksamaal ja Hispaanias alustavad sellel nädalavahetusel kõrgema seltskonna meeskonnad, Itaalia lisandub neile juba järgmisel nädalavahetusel.
  Eesti
 • Premier League põnev maailm!

  2014-02-11 11:10

  Seekord siis jälle ainult Inglismaal. Kahjuks või õnneks on selle liiga olukord nii põnev, et ei saa ühtegi vooru enam vahele jätta, uurimata tulemusi, tabeliseisu või vigastatute nimekirja. Seekordsesse valikusse langesid järgmised kohtumised:

  Eesti
 • Jaanuari lõpp pakub palju põnevat!

  2014-01-27 11:44

  Tegemist on Copa Del Rey veerandfinaali korduskohtumisega. Esimeses saatis minimaalne edu Madridi meeskonda ning see eelmine kohtumine oli alles eelmise nädala neljapäeval. Peale seda aga said mõlemad veel nädalavahetusel väravate löömist harjutada.

  Eesti
 • Ikka Inglismaal

  2013-12-28 00:15

  Pühapäeva õhtul saavad kokku selle vooru põnevusmängus sinised ja punased. Chelseal ei ole ründeteravust arvestades just kõige paremad päevad. Vaid Hazard-i tegutsemine ja väravad annavad neile esiviisikus püsimiseks vajalikke punkte.

  Eesti
 • Premier League ja Superliga

  2013-12-05 17:59

  Mõlemad meeskonnad pidid viimases liigamängus tunnistama üllatuslikult allajäämist oma vastastele. 
   
  ManU kaotas tasavägises kohtumises Evertonile ja Newcastle Swanseale. Nüüd tahavad mõlemad kindlasti jälle võita, sest paiknetakse tabelis suhtelistelt kõrvuti ning meeskondi eraldab vaid üks punkt.
   
  Kui Põhja-Inglismaa klubi jaoks on selline tabelikoht enam-vähem talutav, siis ManU toetajatele, kes on harjunud oma meeskonda nägema pidevalt esikolmikus, ei ole selline koht, kus meeskond hetkel asub, küll kohe kuidagi rahuldust pakkuv.
  Eesti
 • Tagasi klubijalgpallis

  2013-09-13 15:32

  Aston Villa alustas 2013. aasta hooaega bravuurikalt põrmustades Arsenali Emiratesi staadionil 3-1. Peale seda on aga neil tulnud tunnistada mängudes Chelseaga ja Liverpooliga üheväravalisi kaotusi. See annab aga teadmise heast kaitsetööst ja distsipliinist.

  Eesti
 • Triibulised viigistavad

  2013-08-21 16:02

  Premier Leagues lähevd vastamisi esimes voorus hävitava kaotuse saanud Newcastle ja uustulnukat nahutanud West Ham.

  Eesti
 • Elu ja surma küsimus

  2013-05-09 17:22

  Kui paljudes liigades on Meistrivõistluste võitjad juba selgunud või enam-vähem kindlad, siis alumise otsa klubid peavad võitlust ellujäämise nimel. Nii Prantsusmaal, Inglismaal, Saksamaal, Hispaanias kui ka Itaalias käib viimaste voorude viimaste minutiteni halastamatu lahing pääsemaks ka järgmiseks hooajaks kõrgema tasemega seltskonna hulka.

  Eesti
 • Indrek Zelinski blogi: Sel nädalavahetusel toimuvate Premier League põnevusmängude eelvaade

  2013-04-25 14:42

  Tonybeti lehel jalgpalliblogi pidav FC Levadia abitreener Indrek Zelinski on endine Eesti koondise ründaja, kes löönud sinisärkide eest 27 väravat. Indrek võtab kahel korral nädalas lähema uurimise alla kaks lähipäevade põnevaimat jalgpallimatši ning üritab ennustada nende tulemusi.

  Eesti