Home › 21-aastane ehitaja võitis Eesti online-kasiinos 70 000 eurot

21-aastane ehitaja võitis Eesti online-kasiinos 70 000 eurot

2016-02-03 09:39

21-aastane ehitaja võitis Eesti online-kasiinos 70 000 eurot

21-aastane mees võitis teisipäeva õhtul Eestis registreeritud TonyBeti online-kasiinos 70 000 eurot. Õnneliku käega Harjumaalt pärit ehitaja lubas hiigelvõiduna saadud rahasumma tulevikku investeerida ning kasiinodes niipea enam mitte mängida.  

“See kõik tundus alguses niivõrd uskumatuna, et pidin mitmel korral üle kontrollima, kas asi vastab ikka tõele,” kommenteeris rõõmus võitja. “Tunne oli mõistagi vapustav – sisuliselt sain üheainsa keerutusega summa, mille enamus noori inimesi elu alustamiseks pangalaenuks võtavad.”

Võitja avas TonyBeti mängijakonto pisut rohkem kui kuu aega tagasi ning tegi hiigelsumma võitmiseks 10-eurose panuse “Jack and the Beanstalk” nimelisel online-slotil.

„Ma pole olnud kunagi teab mis mängur ning panustanud siiani ikka kordades väiksemaid summasid. Samas see mäng mulle meeldis ning pärast mõned päevad tagasi siinsamas saadud 1800-eurost võitu läksin lihtsalt ahneks. Tahtsin palju võita ning see õnnestuski!“ naeris võidumees. 

Võidetud raha kavatseb mees tulevikku investeerida ning vähemalt niipea enam mitte kasiinodes mängida. “Olen kuulnud mitmeid lugusid, kus inimesed on hakanud pärast ühekordseid võite ülisuuri panuseid tegema ning hiljem raha kaotanud. Kuigi ma nautisin TonyBetis mängimist, tunnen nüüd veelgi suuremat rõõmu selle üle, et võidetud rahasumma aitab mul oma elu päris pikaks ajaks kindlustada.”

TonyBeti esindaja Marek Kolgi sõnul on ettevõttel väga hea meel hiigelvõit mõõdutundlikule Eesti noormehele välja maksta. Tema hinnangul oli tegemist ühe läbi aegade suurima võiduga Eestis legaalselt tegutsevates online-kasiinodes.   

„Üle maailma suureneb online-kasiinode osatähtsus pidevalt, sest pakutavate mängude valik on lai ning tänu oluliselt madalamatele tegevuskuludele on ka mängijate võidumarginaal kõrgem,“ selgitas Kolk.

Mitmesuguseid õnnemänge, live-kasiinot, pokkerit ning spordiennustust pakkuv Tonybet OÜ tegutseb Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud litsentsi alusel alates 2012. aasta jaanuarist ning on üks kiiremalt arenevaid hasartmängukorraldajaid maailmas. 

Eesti