HomeJalgpall › Aasta kolmas nädal ja karikasarjad on täies hoos

Aasta kolmas nädal ja karikasarjad on täies hoos

2014-01-14 11:17
Nagu pealkirjastki välja lugeda võisite, siis selle nädala aur läheb alguses suuresti karikasarjadele. Kõigepealt Inglismaa FA Cup-i kolmanda ringi korduskohtumine ManCity ja Blackburni vahel.
 
15.01.2014, Manchester City vs. Blackburn Rovers, kell 22.10, Etihad staadium.
 
 
Esimeses kohtumises suutsid Roversi mängijad kaotusseisust välja rabeleda ja teenisid välja uue mängu Premiere Leaguet võimsa käiguga äästavalt City-lt. Kes ei ole Inglise liiga pidev jälgija siis sellele peaks kindlasti ära mainima, et City on kodustaadionil tegemas sellist seeriat, mida on imetlemas paljud jalgpallisõbrad. 
 
Kümme võitu, ei ühtegi viiki ega kaotust, väravaid löödud 38 ja lastud sisse vaid 6. Blackburn mängib teatavasti liiga madalamal tasemel ja on seal hetkel kaheksandal kohal. Kuigi võõrsile sõites ei ole tulemused olnud just lootustandvad. Ning ka väravaid on võõrsil rohkem sisse lastud, kui löödud. 
 
Cityt ootab paari päeva pärast kodumäng Cardiff Cityga ja ei ole peatreener Pellegrinil vaja ka kedagi hoida või varusse jätta. Blackburnil võimalus järgmise nädalaga läheneda liidritele, kui suudetakse võita hetkel tabelis eespool olevaid Derbyt ja Nottingham Forestit. Seekord ei suuda Blackburn üllatust valmistada ja FA Cupis sammub järgmisse ringi Man City.
 
16.01.2014, Villareal vs Real Sociedad, kell 21.00.
 
 
Huvitaval kombel lähevad Copa del Rey kaheksandikfinaali korduskohtumises kokku ned meeskonnad, kes kohtuvad vaid kolm päeva varem La Ligas. Seda, et meeskonnad väärivad teineteist, näitab asjaolu, et liigatabelis ollakse kõrvuti viiendal ja kuuendal real.
 
Vahele mahub vaid üks punkt. Ja ka eelmine kohtumine nende vahel, milleks oligi karikasarja kaheksandikfinaali esimene kohtumine, lõppes viigiliselt. Väheke parem minek on aga siiski olnud Real Sociedadil
 
Nende hetkevorm tundub olevat kraadi võrra kangem, kui kodumeeskonnal. Sarnased on ka tulemused kodus-võõrsil. Eelistuse annaksin siiski külalistele, kuigi ka esmaspäevase mängu puhul eelistavad targemad pead just kodumeeskonda.
Eesti
Teemad: