HomeJalgpall › Back in Europe!

Back in Europe!

2013-10-01 11:09

Tere.
 
Nädala keskel valitseb meid jällegi jalgpall kõige paremal tasemel ja pinget jagub kõvasti.
 
02.10.2013, Man City vs. Müncheni Bayern, UEFA Meistrite Liiga, kell 21.45.
 
 
See kohtumine on üks suuremaid vastasseise Euroopas. Ühel pool on kodumeeskonnana muljetavaldavalt hästi kokku kombineeritud koosseisuga City
 
Teisel poolt oma ning lisaks natuke ka teiste Saksa klubide kasvandikele toetuv ja suurepäraselt majandav Saksa hiid Bayern. Ning vürtsi lisab ka treenerite duell. On ju Hispaania liigas need kaks meest varemgi kohtunud ning Pellegrini ja Guardiola vanad tuttavad. 
 
Ainult nüüd on esimesel võrratult rohkem kvaliteeti meeskonnas võrreldes Villareali ja Malaga aegadega ning Pep Guardiolal peal pinged, et korrata eelmise aasta Bayerni megaedu. Viimaste koduliiga kohtumiste põhjal võin väita, et mõlemad valmistusid ohvreid tuues just Meistrite Liiga lahinguks: Bayernil õnnestus võita, City pidi aga ohverdama kolm punkti. 
 
Füüsilise koormuse pealt need mängud mängiti ja eesmärgiks saavutada supervorm kolmapäevaks. Bayern ei ole veel saanud Guardiola käekirja järgi liikuma ning City on hästi kokku mänginud. Võit kodumeeskonnale.
 
03.10.2013, Pacos Ferreira vs. CS Pandurii Targu Jiu, UEFA Euroopa Liiga, kell 22.05.
 
 
E alagrupis käib selge võitlus teisele kohale kolme meeskonna vahel. Fiorentina on siin favoriit ning teised peavad omavahel kaklust. Esimesed kohtumistes pidid nii portugallased kui rumeenlased kaotust tunnistama, mistõttu oleks nüüd kindlasti vaja kolm silma pähe saada, sest vastasel juhul oleks asjad juba lootusetult kehvad. 
 
Rumeenia meeskonna potentsiaali võis märgata igaüks, kellel selleks silma on, juba Tallinnas. Kohtumises FC Levadia vastu ei olnud nad küll tippvormis, kuid liikusid siiski muljetavaldavalt nobedalt ja tehnika oli suurepärane. 
 
Nüüd on neil võimalus ja vajadus oma parimad oskused mängu panna. Portugali liigatabeli viimane meeskond ei tohiks olla selline takistus, millest Pandurii üle ei võiks saada. Pacos Ferreira on saanud kodus kolmest liigamängust saanud ühe viigi ja kaks kaotust. 
 
Portugallased lasevad endale liiga palju väravaid lüüa ja ka seekord tunnevad Pandurii kuus ladina-ameeriklast, kaks portugallast ja leedukast ründeäss end suhteliselt kindlalt. Võit Pandurii Targu Jiu-le.
Eesti
Teemad: